Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket kéne enni ezek után?...

Miket kéne enni ezek után? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gyanítom túl sok zsírt vittem be a szervezetembe, mivel hogy egyik nap a gyomrom megelégelte a majdnem minden nap elfogyasztott agyonzsírozott, kávézói fánkot. Így hát tegnap kidobta, egy kis rosszullét előzte meg amit mégegyszer nem akarok átélni. Egyértelmű hát a kérdés, mit kéne ennem reggelire ami kevesebb zsírt tartalmaz, de egy laza 1000 ft-ból kijön?
2018. júl. 17. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ránotta zöldségekkel, teljes kiőrlésű kenyérrel. Alacsony zsírtartalmú natúr joghurt zabpehellyel...
2018. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rántotta főleg zsírból hozza a kalóriáit, azt talán ne, bár nem tudom, most mennyire érzékeny a kérdező a zsírra s egyáltalán a zsír okozta-e a gondot. A fánktól én is kikészülnék, de a szénhidrát miatt (bár a zsír is lehet gond adott esetben, a fánk nekem túl zsíros cucc, más, sokkal zsírosabb ételek némi zöldséggel pedig nem). Ha érzed, hogy a zsír a ludas, OK, de csak mert valaki főleg zsírból nyeri a kalóriáit (ami rád bizonyára nem is igaz), még nem lesz automatikusan rosszul, ez egyéni.


1000 forintból komplett nap is kijön, szinte akármilyen diétán. Mit szeretsz? Az ételek zöme szénhidrátdús, ebből levonjuk a zsírosakat, az máris jó. Pl. zabkása. De ehetsz gyümölcsöt, zöldséget, nem tudom, te mivel laksz jól reggel. Kenyér valami nem túl zsírossal. Egyáltalán mennyi kalória kell neked reggel? Az embereknél ez általában 0 és 2000 kcal között van, ami nem nagy támpont.

2018. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy vajas kenyeret szoktam enni reggelire, néha teszek rá sonkát, vagy párizsit, paprika, paradicsommal és tejeskávét iszom, vagy kakaót, teát.
2018. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!