Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bele estem egy hanyos virusba...

Bele estem egy hanyos virusba es alig tudok enni de nem szeretnek mar lefogyni mert igy is 40 kg vagyok. Ez baj ha ennel tobbet nem birok enni?

Figyelt kérdés

Pl. Reggel ettem 4 falatot tegnap meg ittam egy korty Kolat

Delbe is es este is 4-4 falatot ettem plusz egy egy korty cola. Tobb nem megy. Ettol nem fogok fogyni ugye?


2018. júl. 25. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugye ez kamu?
2018. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem de kinek van etvagya ha beteg? Ez is nagynehezen megy le ami neha megmarad bennem
2018. júl. 25. 09:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Baj hát, és 100%, hogy fogyni fogsz.


Amúgy az anorexiádat kezeltetni kéne.

2018. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miert lennek anorexias?
2018. júl. 25. 10:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Pár nap,aztán jobban leszel,lesz majd étvágyad is,ne izgulj,ha fogysz is,vissza fogod szedni.

Hány centi magas vagy?

2018. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
166. Koszonom utolso a normalis valaszt
2018. júl. 25. 12:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Gyógyulj meg hamar, betegen sokan nem tudnak enni, s ha csak némi tartalékod van, már kibírsz némi böjtöt. Remélhetőleg nem totálisan izomsorvadt vézna vagy, egypár nappal az éhhalál előtt. Mert abban az esetben kórház is kössenek infúzióra, hátha úgy túléled, ezen a ponton már nem biztos.

Csak mert valaki igen vékony, még kibír pár napot.


Mi a lótúrónak bántod szegény beteg szervezeted kólával?

Amúgy ha már nem tudsz enni, akkor ne egyél, legalább nem kell ilyesmikkel megküzdenie az emésztőszerveidnek. Bár persze pár tápanyagdús falat jó lehet, de fogalmam sincs, mit eszel. Igazából érezned kellene, mire van szükséged.

2018. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem fogytam. Sokat pihentem, amikor tudtam ettem, de kihánytam. Három nap volt. Párom, ő a férfi 5 kg-ot fogyott ugyanettől. Tehát nem lehet tudni.
2018. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha így folytatod, akkor simán megállhat a szíved. Ha nem kap a szervezeted elég energiát, gyengébb is vagy, mert elkaptál valami vírust akkor szerinted miből lesz energiája a szervezetednek? Plusz kiszáradhatsz is. Menj el orvoshoz, ha van energiád, ha nincs hívj mentőt.
2018. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hánysz még, vagy már hasmenésed van?

Kisfiam 5 napig volt beteg, ezalatt ő is csak falatokat tudott enni, és mindentől megfájdult a hasa, egyedül a húsleves levétől nem, de azt meg nem igazán szereti. Végül az Enterol+probiotikum, az aludttej és a kefír segített rajta. Vékony testalkatú, én is aggódtam, hogy nagyon le fog fogyni, de csak a hasa ment össze, amit ma már kiadós étkezésekkel jórészt fel is töltött.

Szerintem te is próbálgasd, milyen ételt bírsz, a főtt zöldségek (répa, karfiol, karalábé), főtt krumpli, főtt rizs, főtt alma és a banán általában jó hasfogó. Kóla helyett inkább igyál kamillateát mézzel, meg persze vizet.

Szerintem max. 1-2 kilót fogsz fogyni, amit remélhetőleg vissza is fogsz szedni, ha elmúlik a betegség.

2018. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!