Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon kövér vagyok?

Nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Tizenéves vagyok, 173cm 81kg, volt rá már pár alkalom hogy emiatt csúfoltak, egy ideig nem izgatott majd sikerült leadnom 6 kilót, amit most is tartok. Én személy szerint tudom hogy nem vagxok karcsú a combom nem az a magyon kövér, van egy kis 'úszógumim' de összességében nem hiszem hogy nagyon kövér lennék , Ez addig a napig nem is izgatott még egy nekem fontos ember le nem kövérezett és itt elkezdtem gondolkozni..

2018. aug. 1. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy nagyon kövér, bár igaz hogy vékony sem.

De ha mások véleményére hallgatsz, akkor még 40 kilósan is kövérnek fogod magad érezni.

2018. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Kb 65-70 kg-ra le kéne fogynod, hogy ne számíts túlsúlyosnak. Én azt javasolnám hogy kezdj el sportolni, és figyelj oda a táplálkozásodra. Egyébként már engem is volt hogy lekövéreztek, pedig 165 cm és 52 kg vagyok. Mindig lesz akinek túl kövér leszel, a lényeg hogy az egészséges tartományban legyen a súlyod.
2018. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Ha egy képet töltenél fel, akkor jobban el tudnánk mondani a véleményünket.

Én például szintén 173 cm vagyok, most 76 kiló, fogyózok, mert betegség miatt híztam elég sokat. Az én "normál" súlyom 66-67 kiló körül van.

2018. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen az étkezéseimre figyelek, meg megpróbálok sportolni.
2018. aug. 3. 22:22
 5/6 anonim válasza:
Fiú vagy, vagy lány? Ha téged zavar akkor kezdj el fogyózni. Ha pedig csak másokat, akkor ne. Ezt te döntöd el. Szerintem nem feltétlenül nézel ki rosszul. Valakinek ennyi túlsúly is jól áll. Ha magabiztos maradsz akkor az a kevés csúfolódás is abba fog maradni. Csak lássák hogy te elégedett vagy.
2018. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 darida ***** válasza:
Igen, motorhoz képest kövér vagy. Mindenképp fogynod kell. A sportot nem megpróbálni kell, hanem eltökélten csinálni kell. Szükséges a táplálkozás korszerűsítése is.
2018. aug. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!