Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van értelme a szivárvány...

Van értelme a szivárvány diétának?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs, de a barátnőm azt mondja hogy igen

2018. aug. 1. 22:33
 1/2 anonim válasza:
Igen van, ha a barátnőd azt mondja akkor az úgyis van.
2018. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Erre nem lehet válaszolni, mert biztos van, akinek bejön, s van, akinek nem. Most rákerestem, mi ez. Elég idióta nőimagazinos cikket kaptam, de nem is vártam mást.


"Fehér, hogy ne legyél éhes" :D

Na persze, ez így működik.


Nos, én szeretem a színeket, de semmi köze a diétám sikerességéhez (max. annyiban, hogy már vizuálisan is elszórakozom, ami kielégítőbbé teszi az evést. persze kevesebb étel akkor sem kell).


A mintaétrendek koplalósak, ahogy a nőimagazinos aktuális agymenéseknél az lenni szokott. Ez sem nyerő.


Nem igazán derült ki, mit akarnak ezzel (enélkül is színesen ettem, mint oly sokan), de szerintem olvasókat. Az nem poén, ha 50 évig azt írja a női magazin, hogy válts életmódot, mozogj, legyen jó, egészséges, tápanyagdús étrended megfelelő kalóriamennyiséggel s akkor fogysz. Hol lenne ott az újdonság varázsa, a hiú remények meg mifenék?

2018. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!