Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kedvesemnek véres a széklete...

Kedvesemnek véres a széklete már 5. alkalommal, de nincs szorulása, nem is erölködik, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Hidegrázása van, és megijedt a véres széklettől. Lehet csak meg van fázva?
2010. jún. 20. 21:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

nem kell rábeszélni, el fogunk menni,. csak most délelöttös doki és mi is azok vagyunk, még csak pár napja ovlt az első véres széklete

utólagm nodta nekem

egyszeri alkalom után azt hitte nem lesz több

most mnodta nekem h volt több is

msn eztem vele

el fogunk menni

csak mások kérdezték hogy milyen a széklete meg a vér állaga, az alapján szerettünk volna utána nézni

2010. jún. 20. 22:37
 12/21 anonim ***** válasza:
a nénis történet a nagyo nagy szegények
2010. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Semmit ne vegyen be a Párod, amíg nem jártatok orvosnál. A friss, élénk színű vér legtöbbször aranyérre utalhat, esetleg egy keményebb székletdarab megsértette a végbél falát. De ne vegyen be semmit, amíg nem látta orvos! Nemcsak az erőlködés okozhat aranyeret, hanem pl. a mozgásszegény életmód, ülőmunka stb.


Majd írj, mi lett Vele!


25L

2010. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

nem vesz be semmit, de a normaflor az senkinek nem árt

amúgy írtak fel neki antibiotikumot, mert valszeg megfázástól véres neki, meg tüszős a mandulája, de nem küldte el kivizsgálásra. Oké eléggé kellemetlen a tükrözés, én mégsem hanyagoltam volna el a dolgot :(

2010. jún. 21. 18:00
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát velem is ez volt.. Időnként 1-2 alkalommal véres volt a székletem. Utána viszont sokáig semmi. Aztán megint jelentkezett, de ezúttal rendszeressé vált. Megijedtem és elmentem orvoshoz. Nekem tükrözést csináltak (vastagbél) és egy polipot találtak. Ebből eredt a vérzés. Levették és utána megszűnt a probléma. Mindenképp találjátok meg az okát! Nekem az orvos azt mondta, hogy a polip idővel, ami lehet 1-2-5-10 év is, elrákosodhat ezért mindenképp ki kell venni. 29F
2010. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
hát most mondta barim, csak telcsibe nem akarta, h felnyúlt neki házi doki, és azt mondta hogy kis aranyere van, ami a megfázástól van neki valszeg, mer be van gyulladva kicsit, de nem fáj neki, az okozza a vérzést, de nagyon csekély mennyiségű kis vércseppecske.
2010. jún. 21. 21:49
 17/21 anonim ***** válasza:

Örülünk, nincs komoly baja a Kedvesednek és mihamarabbi gyógyulást kívánok Neki, de legközelebb, ha ismét ilyen panasza lesz, menjen el egy végbéltükrözésre is.


25L

2010. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
ő ment volna,. de doki nem küldte el, belgyógyászhoz beutaló kell azt hiszem
2010. jún. 22. 20:48
 19/21 A kérdező kommentje:

használ neki a Zinnat antibiotikum meg a flector és a köptető :) már nem véres a széklete


kisebb aranyér gyulladás volt

2010. jún. 26. 18:54
 20/21 anonim válasza:

lehetseges hogy belsöverzese van, és az sulyos.

menjen orvoshoz.

2010. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!