Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy bírjam ki, hogy ne igyak...

Hogy bírjam ki, hogy ne igyak cukros üdítőt?

Figyelt kérdés
Februárba Európa bajnokság meccsem lesz Montenegróba 20 éves fiú vagyok,7kg ot kéne leadnom,hogy beférjek a súllycsoportomba,a mozgás és az étrend tökéletesen megvan viszont magam miatt és az egészségem miatt is el szeretném hagyni a cukros üdítőket mert iszonyat függő vagyok,ha itthon látom,hogy van cukros üdítő akkor nem tudom megállni,hogy ne azt igyam viszont ha nem látom és tudom,hogy nincs itthon akkor simán beérem ásványvizzel is,ha bárhova megyek mozi,gyorsétterem stb akkor is csak nagyon ritkán kérek zerot mert sokszor elhitetem magammal,hogy fáj a fejem és biztos a cukor hiánytól van.

2018. szept. 23. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyen otthon cukros üdítő! Ha mész valahova, vigyél magaddal kulacsot / flakont és legyen benne víz, ha elfogy, töltsd meg egy csapnál, kútnál. Ha elég folyadékot iszol, kevésbé fogod kívánni a cukros üdítőket, mert eleve nem leszel szomjas. Törekedj arra, hogy egy nap megigyál elegendő vizet, akkor igyál 1 pohárral, amikor még nem vagy szomjas.
2018. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez marhaság hogy ha elegendő vizet iszik nem fogja kívánni a a cukrosat. Vegyél erőt magadon és vegyél zéró cuccokat az is van olyan édes.
2018. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el az összetevőket, és nézz utánuk, mik azok, és milyen hatással vannak az emberre. Nekem ez elég volt ahhoz, hogy az életben többet ne igyak belőlük. Na jó, évente kb. 1-2x iszom 1-2 decit, de mindig rájövök, hogy már nem is ízlik.

A cukormentes löttyök semmivel se jobbak, a kólát a létező legkárosabb édesítőszerekkel (pl. aszpartám) édesítik.

A függőségre legjobb ellenszer a totális kerülés. A döntés a te kezedben van.

2018. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!