Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék?

Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés
167 cm vagyok es 51 kg az utobbi idoben alig ettem es sajnos ez meglatszik. nagyon szeretnek hizni ,DE! nem izomban hanem legfokepp zsirban .orulnek ha valaki segitene ebben:)

2018. okt. 22. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nö vagy férfi vagy?
2018. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nő:) 16 eves
2018. okt. 23. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Dietetikust keress fel, mert ő segít abban, hogy hogyan állíts össze olyan étrendet, amelyben mindegyik menü a roboráláshoz szükséges tápanyagokat tartalmazza. A fontos, hogy ne az legyen a célod, hogy hízz; hanem hogy egészségesen hízz - vagyis a szervezeted profitáljon és helyreállítsa magát a bevitt tápanyagokkal, hogy a luxuskalóriákat minimum szinten vidd be (mert abból nem profitál a szervezeted) és, hogy ezta diétát követve het 0,5 lg-t - 1 kg-t szedj fel.


A dietetikust akit felkeresel "Roboráló Étrend" követésével kell felkeresni.


Én követtem roboráló étrendet.

2018. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Roboráló Étrend???? :D

Nincs jó és rossz zsír/háj/felesleg


Izom és a zsír között van különbség


Dietetikust felkeresni??? :D de előtte kérdezze meg háziorvosát is mi? :D

2018. okt. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

utolsó, a kommentároidat annyira volt értelmes ideírnod, mint széllel szemben pisilni...


Kicsit nézz utána a roboráló étrendnek szerintem.

2018. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utánanéztem.

Mi történik, ha más étrenddel fogok hízni? :D:D:D

2018. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szervezetedet helyreállító étrenddel a szervezetedet helyreállíthatod és hízhatsz egyben, ami praktikusabb. Úgy is hízhat az ember fia vagy lánya, hogy mekis sajtburgereket, csipszeket, csokikat és gumicukrokat töm magába, csak abból a szervezet nem profitál, elvégre ezek mind luxuskalóriák.


Márpedig olyan étrendet érdemes követnie annak, aki alig evéssel fogyott le, ami segít a szervezete helyreállításában.


Nem kell magán a roborálás szón nevetni; a szervezet helyreállítását így nevezik és nem pedig egy divat diétáról beszélek.


Felkerestem egy dietetikust, 36 kilóról segített 45 kilóra hízni és az étrend, amit követtem,segített a szervezetemnek is helyreállni.


A dietetikust pedig azért érdemes felkeresni, mert ő részletes leírást adhat a kérdező adatait figyelmbe véve, hogy melyik étkezésnél melyik tápanyagot milyen mennyiségbe vigye be.

2018. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Magyarul együnk egészségesen ... :D

Az életben lesznek nagyobb kérdések is, minrhogy ehetek-e ma gyorsétteremben ...

2018. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem csak arról szól, hogy együnk egészségesen. Ez az egyik.


A másik, a kérdező feltette a kérdést, hogy hízhatna. Én elmondtam egy módszert, ami bevált nekem és részletesen le is írtam, hogy az a módszer mit takar. Ebből nem érdemes átmenni fontossági sorrendben az életben és hogy az, hogy ki mivel csillapítja az éhségét mennyire nem first word problem. A fórum arról szól, hogy a kérdésre a tapasztalataid vagy tudásod szerint válaszolj, nem becsmérelve a kérdés fontosságát vagy a kérdésből származó alpontok életbeli fontosságát.


Én választ adtam egy kérdésre, elmeséltem, nekem mi segített felmennem 45 kg-ra 36-ról és fenttartani utána egy egészséges életmódot; ha a kérdező ezt hasznosnak találja és megfogadja vagy nem, az az ő dolga.


Ha gondolod, Te is segítheted a kérdezőt a válaszoddal, mert azon kívül, hogy össze-vissza rötyögsz minden kommentáron, hasznos információt nem olvastam Tőled.

2018. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igazából csak annyit írtál hogy keressen fel egy dietetikust, meg hogy van luxuskalória
2018. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!