Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így gyorsan le lehet fogyni, nem?

Így gyorsan le lehet fogyni, nem?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem három ismerősömet, hogy hogy fogytak le olyan gyorsan és mindhárman azt válaszolták, hogy nem ettek legalább egy hétig semmit (vagyy csak nagyon minimálisan). Én is ugyanúgy lefogyhatok, nem? Egy hét biztos elég?

2018. okt. 30. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Szóval idióta ismerőseidet akarod követni? Csináld nyugodtan. Utána 2 hét múlva vagy összeesel az éhségtől vagy elkezdesz enni újra, és a duplája visszajön..sok sikert.
2018. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
1,5-2 kiló fogyás neked lefogyás? :D Nekem nem.
2018. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítem még az előzőt. Már egy héttől is belassul az anyagcseréd, a tested kap egy nagy sokkot és szinte tuti, hogy pocsékul érzed magad legalább az elején.


Akik heteket böjtölnek, azok is 1-2 nappal kezdik, nem így hirtelen, szegény szervezeted megszokta a rendszeres evést, aztán most pofára esik. Ennél jobb gazdát érdemel.

2018. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!