Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak lehetőleg minél...

Hogyan hízzak lehetőleg minél gyorsabban?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok és szeretnék hízni. Azt akarom hogy lehessen mit fogni rajtam. Jó lenne ha fenékre és mellre is menne :D Sajnos nagyon nehezen hízok.. Hiába eszek sokat, 1 gramm is nehezen megy fel:( Az új évre már jól akarok kinézni szóval 2 hónapom van. Azalatt egy 10 kilót fel tudnék szedni? (minimum) Hogyan? 17/l

2018. nov. 4. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól akarsz kinézni, akkor nem. Ahhoz edzés is kell. Gondolom nem hájas szeretnél lenni. Bár nem tudom hány kiló vagy, 5 kiló meg simán jól állhat. 10kilo már kérdéses, de jó lenne tudni a magassagodat, sulyodat.
2018. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
170cm 52 kg
2018. nov. 5. 00:13
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyél sok fehér kenyeret.
2018. nov. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A leírás alapján te elég nehezen szedsz fel hájat, ezért vagy azért, nem számítanék 10 kilóra 2 év alatt sem... De persze ha azért vagy vékony, mert keveset eszel, amúgy a többlet lerakódik, akkor egyszerűen többet kell enned, ami persze lehet, hogy nem reális.

De ha nem hízol észrevehető mértékben akkor sem, ha duplaennyit eszel, akkor ez az út számodra nem járható.


Akkor edzened kell, havi 1 kiló izmot lányként ne várj, ez úgy a maximális érték fiúként, de valamivel alatta vannak esélyeid, ha mindent jól csinálsz. Persze egyél sokat és jól, heti 3 teljes testes edzés megfelel (súlyokkal vagy saját testsúllyal), nyilván egyre nagyobb terheléssel.


Türelem. Nagyjából semmi esélyt nem adok arra, hogy a célodat ilyen hamar elérd, de persze ha mostantól durván túleszed magad és az a fajta vagy, megtörténhet. Bár ez nem lehet egészséges, én nem csinálnám. S ha eddig nem ment, most mitől menne hirtelen? Nincsenek csodaételek, az egészségen kívül (s hogy mi történik az izmaiddal) leginkább azért fontos, hogy mit eszel, hogy be tudd pakolni a kellő mennyiségű kalóriát. Illetve persze hormonálisan támogat a nagy inzulinválaszú étel, de ez nem lehet valami jelentős, hisz az energiaegyensúly az alap és minimális inzulinválaszú étrenden is lazán el lehet hízni, csak sikerüljön sokat enni, lefogyni pedig lekváros kenyérrel is megy, csak sikerüljön elég keveset enni.

Neked olyan ételek kellenének, amikből megy a nagy mennyiség s azért tápanyagdúsak, jólesőek... Ez egyéni.

2018. nov. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!