Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől mehet el az étvágy és...

Mitől mehet el az étvágy és milyen orvoshoz lehet ezzel fordulni?

Figyelt kérdés

Már ősszel kezdődött... Először csak bizonyos ételekhez volt kedvem, semmi mást nem akartam enni. November végén mintha teljesen elvesztettem volna az étvágyamat. Nincs kedvem enni, semmit se kívánok meg. Csak azért eszem, mert tudom hogy kell, és próbálok tápláló, egészséges ételeket enni, és azokat, amiket régen nagyon szerettem, bár ezek is tök közömbösek most.

Életemben nem volt még olyan karácsonyom, hogy ne ettem volna kicsit túl sokat, de most semmi sem érdekelt... Pedig én mindig nagyevő voltam.


Eléggé aggaszt ez.


Persze próbálom kitalálni, hogy mi okozhatja, de semmi nem jut eszembe. Nem változott semmi...


Azt se tudom, milyen orvoshoz mehetnék ezzel, annyira megfoghatatlan az egész. Vérvizsgálaton voltam november végén és minden értékem rendben volt, vitaminhiányom sincsen.


N/27



2019. jan. 2. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológus és/vagy pszichiáter
2019. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!