Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen edzéstervvel fogyjak...

Milyen edzéstervvel fogyjak le 7 kg-t egy hónap (max másfél hónap) alatt? 18/l

Figyelt kérdés
Kb 7kg felesleg van rajtam e szeretném adni. milyen edzéstervvel lehet? Légyszi mondjatok ötleteket amik beváltak Éhezni nem akarok...

2019. jan. 5. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Joghurt esténként.
2019. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen edzésterv a világon nincs. Kis naív. :D
2019. jan. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

2,5 hétig ne egyél semmit, max 1-2 szelet pick szalámit, ha már nagyon nem bírod. Inni sokat, vízben oldódó c-vitamin porral is napi 2x. (összesen napi 4-5 gram)


Extrém, de hatásos.


Edzéssel nem fogsz 7 kilót fogyni, mert az izomfejlődés miatt nem fog lejjebb menni a mutató. ;) És a tested, ha nincs más, a zsRodat használja az izom kialakításához.


De elmondok neked egy titkot: ne akarj X idő alatt Y-t fogyni. Heti 5 edzés, kb 45 perc intenzív, elhagyni a cukrot, lisztet, tejtermékeket, és maradandó változást fogsz elérni. :-)

2019. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb h a gyors fogyás mindig megbosszulja magát. Szép lassan.
2019. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

3. válaszoló egyéb ilyen okos hozzászólás?

ha valaki ezt a diétát végig csinálná hát szerintem belehalna de ha nem is halna bele akkor kb tuti Az intenzívre kerülne másfél hét után vagy 2. Te pedig kérdező inkább olvass utána az interneten, szakirodalmakban hogy hogyan lehet lefogyni mert itt olyan välaszokat fogsz rá kapni hogy ha azokat betartod Az is csoda ha nem halsz bele(tisztelet a kivételnek aki le tud írni két normális mondatot helyesen) mert két és fél hétig az ember szervezete kaja nélkül csak c vitaminnal meg vízzel nem bírja ki.általában ilyen típusú válaszokat nem szoktam adni de néhány olyan sötét, kiborító ember van hogy muszáj. amúgy hogy válaszoljak a kérdésedre 7 kilót lehetetlen, ez inkább hónapok munkája. és azzal hogy nem eszel semmit azzal nem érsz el semmit mivel az izmaid teljesen le fognak épülni mert nem csak a zsír szöveteket bontja le a szervezet hanem a nem használt izmokat is az pedig hogy az edzéstől izmosodsz az butasäg például egy cardio tól nem nagyon, minimálisan, attól függ hogy mit csinálsz izmosodhatsz De az csak jól fog kinézni és nem rosszabbul rajtad, egy kis súlyzós vagy kardió vagy bármilyen edzéstől egyáltalán nem fogsz úgy kinézni mint Schwarzenegger az alaphangon évek munkája.sokan úgy várják a csodát mint ahogy gondolom te is hogy azt nem tudják hogy hány kalóriát fogyasztanak azt pedig végképp nem hogy mennyi a zsír a szénhidrát és a fehérje fogyasztásuk. Hiába akarnánk nekedsegíteni képtelenség lenne azt leírni hogy hogyan tudsz lefogyni egy mivel nem mi vagyunk a te testedben így nem tudjuk hogy mire hogy reagál a szervezeted 2 nem tudjuk hogy mennyire izmosodsz ill mennyire fogysz könnyen nem tudjuk hogy mennyire vagy bezsirosodva/vizesedve és még a magasságodat illetve testsúlyodat sem tudjuk. Remélem érthető voltam.

Nyárra egy kis edzéssel meg normális kajával le tudod adni, ha jól csinálod. Én mikor elkezdtem az kondit előtte sok könyvet illetve tanulmányt olvastam, sőt a mai világban simán elmehetsz egy életmódtanácsadóhoz, dietetikushoz vagy csoportos / személyi edzőhöz, nem kérnek olyan sokat, de ha van egy kis szabadidőd pl buszon nagyon sokat lehet tanulni a szervezetről és a benne zajló folyamatokról(könyvekből).

2019. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Előző vagyok

Még hármas välaszära válaszolva hozzátenném hogy a gyomrunk nem folyékony táplálékra lett kitalálva hanem szilárd ra így ha csak folyékony táplálékot vinnél be nagy eséllyel a gyomrod is teljesen tönkretennéd.

2019. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyomrunk mindenre van kitalálva, mert mindenevők vagyunk. De te ügyeletes gugliprofesszor ezt is biztos tudod. Ja nem. ;)


A szervezet 2 hónapig kibírja kaja nélkül, utána elkezdi önmagát emészteni, ami általában visszafordíthatatlan.


Egy hónapot simán kibírsz, és jót tesz, mert van ideje gyógyulni a bélflórádnak.


De te, kedves guglitard, ezt is biztosan tudod... Ja nem. :)

2019. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!