Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez koplalàs? Vagy ez mèg...

Ez koplalàs? Vagy ez mèg belefèr a normàlis ètkezèsbe?

Figyelt kérdés
Nem bírok enni. Reggel egy pàr falat gyümölcs, pàr kanàl a müzlibōl esetleg joghurtból, ès utàna csak iszok valami alacsony kalóriàs italt,este egy porlevest, meg nèmi alkoholt, hogy jobban èrezzem magam, de ezt nem minden este nyilvàn. 3 hete tart ez. 168cm/50kg vagyok

#koplalás #étkezés #ètvàgytalansàg
2019. jan. 16. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jol birod. Ez mar koplalas igen. El nem birom kepzelni, hogy egy napot is igy menjek dolgozni. Nem vagy faradt? Mindenkepp fordulj orvoshoz.
2019. jan. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan :) Ne csináld ezt :D Hülyeség
2019. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Koplalás. Menj pszichológushoz. Amikor stresszes, szorongó voltam én is csináltam ilyeneket bár az alkohol nélkül.
2019. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami kórházban vagy élelmezésvezető?
2019. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez koplalás. Ha az ember beteg és nincs étvágya, az normális, de 3 hét azért már elég sok, teljesen le fogsz gyengülni.

A porleves nem étel. Egyél VALÓDI ételeket, pl. normális húslevest sok zöldséggel, lehet, hogy ez már meg is oldja a problémádat. Ha nem, akkor pedig szedj B-komplexet és cinket is. Az alkoholt pedig felejtsd el egy időre, amíg rendbe nem jössz.

2019. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alacsony kalóriás ital, az micsoda? Miért alacsony kalóriás, attól félsz, hogy elhízol? Ha a szilárd ételeket nem kívánod, akkor legalább igyál valami tartalmasabb italt vagy folyékony ételt, pl. banánturmix házi tejjel, krémlevesek.
2019. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon bírsz enni? Ne müzlit vagy sovány joghurtot egyél, hanem kenyeret, akár csak fél szeletet is, vajjal, lekvárral, mézzel, szalámival, májkrémmel vagy párizsival. Egy nap alatt részletekben egyél meg egy vagy két szelet kenyeret.

Ne alacsony kalóriás italt igyál, hanem vegyél normál gyümölcslevet.

Tudod, hogy miért nem tudsz enni? Van valami lelki ok? Vagy egy nyaki rák áll a háttérben? Édesanyámnál is az volt az első tünet, hogy egyre kevesebbet evett.

2019. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!