Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet ez a szörnyen...

Mitől lehet ez a szörnyen kellemetlen hasfeszülés és puffadàs?

Figyelt kérdés
Màr kb 1 hete felvagyok puffadva ,de nagyon.Ehhez még a nyàltermelődésem is beindult .Legutoljàra 1 éve volt ez és az orvos azt mondta,hogy diétàzzak.Nemsegített semmit a diéta.Fél év utàn múlt el úgy,hogy èszre sem vettem.Most megint előjött.Gàztermelődèsem is van,mert sokat szelelek.Fura hangokat ad ki a gyomrom.Mit kéne tennem ez ellen a puffadàs ellen?Valamiféle dièta,ami nekteb bevàlt?Hàzipraktikàk?Orvoshoz nem megyek el,mert a körzeti orvosunk mindsn hasbajra azt mondja hogy "diétàzz".

2019. febr. 3. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Túlsúlyos vagy?

Milyen diétát követtél legelőször?

2019. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemvagyok xd 173cm vagyok,67 kiló és rendszeresen edzek.Hat kevesebbet ettem ,mint szoktam.Nem is emlekszem mar h miket is ettem a dieta alatt,de sztem rosszul csinaltam
2019. febr. 3. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
A tejes vagy lisztes dolgokat ki kellene iktatnod pár napig.Aztán meglátnád,hogy jobban vagy-e lesz-e valami változás.
2019. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemvagyok gluten allergias
2019. febr. 3. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
És laktóz?
2019. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az sem. Mit tegyek,hogy enyhitsek ezen a puffadáson?
2019. febr. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!