Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Falási rohamaim lennének? Mit...

Falási rohamaim lennének? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam megelégedve az alakommal. Most is van hogy nem eszek csak du. 3-kor mert mire megéheznék nem lesz időm hogy egyek. Most pl. 1 edzést kihagytam (egy héten egyszer van) egyből azt gondoltam hogy mennyit hiztam meg milyen dagi vagyok. Anyukám szerint pedig pont hogy fogytam. Viszont vannak amikor elkezdek enni. Mondjuk megkívánok valamit és úgy érzem muszály ennem. Most is pl. vacsi után elkezdtem gumi cukrott enni és csak akkor tudtam abba hagyni mikor szinte hányingerem volt tölle. Sokszor volt hogy direkt nem ettem. Amúgy magammal és az életemmel megvagyok elégedve természetesen nekem is vannak problémáim.

160 cm és legutobb 58 kg voltam de nemtudom pontosan.



2019. febr. 14. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A súlyodból ítélve nincs semmi baj. Gondolom fiatal vagy még. Egy kicsit fogyhatnál testedzéssel. Az csontozattól is függ, hogy mennyit kellene fogynod. Körülbelül 50 kg-nak kellene lenned.A falási rohamok ellen egyél reszelt sárgarépát.
2019. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fejedben kellene rendbe tenni a dolgokat. Nem vagy dagi, és egy edzés kihagyásától nem fogsz hízni. Ne koplalással akarj fogyni, hanem egészségesebb táplálkozással. Az edzés hasznos, formásabb leszel tőle, de csak akkor, ha rendszeresen csinálod és nem koplalsz. Ha nem viszel be elég fehérjét, az izmaid nem erősödni fognak, hanem leépülni.
2019. febr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy próbálok egészségesen enni illetve anyukám mellet muszály. Pl. Eggyáltalán nem eszek rizts hanem bulgurt.
2019. febr. 17. 16:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve rendszeresen sportolok de azért van hogy ki kell hadjak 1 vagy 2 edzést.
2019. febr. 17. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!