Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez nagyon káros?...

Szerintetek ez nagyon káros? (több lent)

Figyelt kérdés

Már úgy másfél-két hete aligha eszek,okokból is,történtek mostanában..dolgok.Mármint,például leírom a mai étkezésem:

Reggeli:egy negyed alma

Tízórai:répa sajttal és egy darab puffasztott kenyérrel

Ebédre egy 2 decis gyümölcslé

Vacsorára 3 darab virsli


Emellett itthon sokat edzek,felülésezek,lábgyakorlatok,rengeteg guggolás,futás meg ilyesmi.

Ezzel a másfél héttel cirka 3 kiló ment le aminek nagyon megorultem,szóval szeretném folytatni(170cm/72kg jelenleg)


Mennyire lesz ez kihatással az egészségére,ha folytatom?

Az értelmes válaszokat köszönöm:)


2019. febr. 22. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Anorexiára gyúrsz?
2019. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tojást egyél nyugodtan, az nem hizlal, és minden benne van. Friss gyümölcsöket, zöldséget hiányolom az étrendedből. Tejtermékből csökkentett zsírtartalmút is kellene fogyasztanod. Legalább reggelire egy kefirt.
2019. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem,az anorexia nem a célom:)

Köszönöm szépen a választ,megpróbálom beleiktatni őket az étrendebmbe!^^

2019. febr. 22. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is ehetnél tojást és zöldségeket is.

Negyed alma reggelire, gyümölcslé ebédre? Hogy nem halsz éhen ennyivel?

A virsli nem egy minőségi étel, szerintem nem jó ötlet minden nap enni. De legalább egyél hozzá egy adag zöldséget.

2019. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!