Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most hogy van ez, melyik a...

Most hogy van ez, melyik a jobb a porcerősítők közül, vagy mindegy? Zöldkagyló? Glükozamin-szulfát vagy glükozaminoglikán + kondroidin szulfát? Vagy fölös mindegyik?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Nekem orvos a Condrosulf-ot mondta.
2019. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Chondrosulf nem az igazi. A lényeg, hogy glükózamin legyen benne (a kagylóban is az van).
2019. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Nekem orvos a Condrosulf-ot mondta."


ennek a megjegyzlésnek mi érteme van? Van tízezer orvos és mindegyik mond valamit, nyilvánvalóan nincs olyan, amit ne mondana legalább egy orvos, ezzel senki semmire nem megy

2019. márc. 4. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést hogy hozzá mertem szólni, csak nekem is volt ilyen problémám és ezt javasolták, erről beszélgettem vele és meg mertem írni e kérdés kapcsán, nem tudtam, hogy nem veszi jó néven a kérdező.
2019. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A természetes alapú glükozamin- és kondroitinszulfát tartalmú termékek a jók.

Nekem a glükozamin- és kondroitinszulfátot és MSM-et tartalmazó aloe vera ital vált be.

Jobbulást!

2019. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a helyzet az, hogy mindenki ezerfélét mond, orvos is, és főleg a betegek. Engem nem érdekelnek a javaslatok meg az egyéni történetek és vélemények, hanem valami szakmai tanulmány, cikk beidézését vártam volna, és várom, ami ebben rendet tesz, vagy amiből kiderül. Még olyant is hallottam, hogy ezek mind fölöslegesek, mert nem tud a porcba semmi beépülni.
2019. márc. 7. 11:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval elnézést, nem akartam senkit megbántani, de ez egy orvosi kérdés, amire orvosi lag hiteles választ várok. Nyilván nem a GYK olvasóitól, hanem azt várom, hogy hol lehet ezt az információt megtalálni, melyik szaklapban, stb.
2019. márc. 7. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, keress rá:

Cartilage Regeneration

Hátha kidob valami szaklapos publikációt, a Youtube stb videók nem tudom mennyire hitelesek.

2019. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!