Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetnék hogy hízzak?

Mit tehetnék hogy hízzak?

Figyelt kérdés
Egyáltalan nem tudok hízni bármit teszek. Naponta többször eszek mindenfélet, es egy kicsit sem hízok.20 éves vagyok és 45kg sokan bántanak ezzel...Mit tehetnék hogy hízzak pár kilot?
2019. márc. 28. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos? Pajzsmirigy és egyéb hormonok? Családi öröklött testalkat?
2019. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam már pajzsmirigy vizsgálaton és nincs baj vele. Mindenkepp szeretnék valamit tenni, hogy hízzak.
2019. márc. 28. 18:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Családi öröklött testalkat , lehet.. apukám is vékony testalkatu.
2019. márc. 28. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Ha fiú, akkor szedj magadra izmot. Ha lány, akkor nyugi, vissza fogod te még sírni a 45 kilót, mert ahogy öregszel, elkerülhetetlenül asszonyosodsz, szélesedik a csípőd.
2019. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Nem sokat szeretnék hízni ha a testsulyom 50kg lenne azzal már megelégednék :)
2019. márc. 28. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Változni fog még a testalkatod, ez neked még a gyerek-alkat. De amúgy se másoknak akarj megfelelni: azok az emberek, akik a testfelépítésed miatt cukkolnak, nem érdemlik meg a figyelmedet, azokat nagy ívben el kell kerülni, mert ártanak neked. Egyél ahogy jólesik, sportolj, amihez kedved van, hiszen az izom erősít (csak ne vidd túlzásba), és ne izgasd magad ezen.
2019. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!