Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak gyorsabban és...

Hogyan hízzak gyorsabban és hatásosan?

Figyelt kérdés

Miket ajánlott ennem higy gyorsabban hízzak?

44.0 kg vagyok eddig 43 kiló voltam de így is megőrülök hogy nem megy a hízás. Valami tippek? Vagy olyan dolog ami étvágyfokozó?

157 cm vagyok 44 kg.


20/L



2019. márc. 7. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Narancs

Egyél sok olajos magvakat,diákcsemege,ez az agynak is jó és egészséges.

Sok zsíros tejterméket,tejet,kakaó,tejszín,tejföl. Pl cukros tejföl(mazsolával/kenyérrel) isteni.

Vajat kenj a kenyérre margarin helyett,jó vastagon. Sok pékáru,tészta féle,krumpli,sok kötetet egyél. Mézet,szintén egészséges is. Méz +dió kombó

2019. márc. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy hájat akarsz magadra szedni, vagy izmot. Én az izomra szavaznék, ahhoz pedig mozogni kell, enni egyél, ami jól esik.
2019. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azért ez még nem olyan tragikus soványság, hogy ettől meg kéne őrülnöd! Kb 7 kilóval vagy kevesebb az optimálisnál! Bár én lennék 7-tel több az ideálisnál! Majd hízol, ahogy korosodsz, húszévesen ez még gyerek-testalkat. Majd nővé érsz. Egyébként a B vitaminok étvágyserkentők. De ne cukrot-lisztet-zsírt egyél, mert az később inkább egészségkárosodást okoz, hanem hüvelyeseket, magvakat, húst.
2019. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!