Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak nekem tűnik úgy vagy...

Csak nekem tűnik úgy vagy tényleg sok srác meghízik gimi után?

Figyelt kérdés

Fősulit kezdtem tavaly. Koliban lakom és azt vettem észre hogy kevesebb volt az olyan fiú aki nem hízott mint aki hízott. Pedig van pár kondi gép, de sose láttam h kettőnél többen lettek volna lenn. A lányokat nem tudom mert ők talán szégyellősebbek de a fiúk kb mind elkényelmesedtek. Most h jön a jóidő és megint gyakran mászkálnak félmeztelenül még egyértelműbb

Van például ez a csávó, aki az a fajta volt akit imádnak a csajok. Kidolgozott test, meg jóképű. Hát kondiban egyszer nem láttam, de futártól pizzát átvenni hetente többször. 15 kilót biztos hízott. És nem ő volt a legrosszabb.

Kérdésem, hogy más is megfigyelt ilyet, vagy mi oka lehet ennek?



2019. ápr. 6. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem rögtön gimi után de így pár évvel később nekem is feltűnt hogy a gimis osztályomból a fiúk megpocakosodtak. Nem az összes nyilván de így hirtelen tudnék 5öt mondani.
2019. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Magamon figyeltem ezt meg. Okai: lustaság, elkényelmesedés, kevesebb sport, kevesebb szex, öregedés, anyagcsere lassulása, meg már nem is akarunk (akarok) annyira tetszeni a lányoknak, mert van fontosabb dolgom is.
2019. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk alapból kevésbé érzékenyek a testükre mint a lányok általában. Aztán legtöbben gimi után kikerülnek otthonról és a maguk urai lesznek. Azt csinálhatnak amit akarnak, azt esznek amit akarnak, amennyit akarnak, amikor akarnak. Jön a sok buli, még több sör mint azelőtt. Ugye most már kikérhetik a piát.Ha nincs dolguk addig aludhatnak amíg akarnak. Stb.

Persze hogy lesz olyan, aki így meg fog hízni.

2019. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!