Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 170 centi és 61 kg.

Egeszseges taplalkozassal és súlyzós edzesekkel fogytam 7 kilót 2 hónap alatt.

Mivel fogyni akartam, 1500 kalóriát ettem egy nap.

Most viszont elértem azt a súlyt ami ideális és most főként izmosodni szeretnék. Alapjáraton 2000 kalória körül kéne ennem.

Érdemes lenne emelnem a kaloriabevitelem? Mivel nem fogyni szeretnék már hanem a meglevő zsírt izommá alakítani

Mit tehetnék?



#edzés #fogyokokura
2019. ápr. 7. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A meglevo zsirt nem lehet izomma alakitani. A zsir az zsir. Vagy ledietazod eloszor es szalkasitasz vagy hagyod es tomegelsz, de akkor valoszinu, hogy meg fogsz zsirt felszedni, mivel gondolom nem vagy profi testepito
2019. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ilyen szigorúan, valamennyi zsír kell, hogy legyen rajtunk. Amikor lefogytam, felvittem a kalóriabevitelt az előírtra, és el kezdtem komolyan mozogni. Ez is valami, mondjuk én alapból nem akarok felfújt body builder testalkatot, csak normális, egészséges izmokat, és ez sikerült.
2019. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!