Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zabkása, jó vagy rossz ötlet...

Zabkása, jó vagy rossz ötlet fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Valakitől azt hallom nagyon jó, kevés a szénhidrát benne, sportolás mellé tökéletes, ha fogyni akarok, valaki meg egyáltalán nem ajánlja. Van egy pár itthon, de addig nem eszem belőle, míg nem vagyok benne biztos. Jelenleg igyekszem zöldségeket enni, tonhalat, főtt tojást párszor stb... de szeretném még bővíteni az étrendemet, mert kezd unalmassá válni. Nyilván minden hizlal, főleg ha sokat eszünk belőlük, maradjunk annyiban hogy 55 g nálam egy tasak zabkása, ez lenne nekem 1 reggelire való adag. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. ápr. 12. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha instant zabkasara gondolsz, akkor fogyas szempontjabol nem jo otlet. Inkabb vegyel zabpelyhet es azt keszitsd el magadnak otthon.Ebben kevesebb a

szenhidrat, mint az instantban. En az izeert nem vagyok oda, nem is eszem. Keszitheted edesitoszerrel, gyumolccsel, etcsokival,kokusszal, fahejjal stb. Reggelire jo valasztas, ha teged laktat. Engemet annyira nem, ezert is hanyagolom

2019. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az instant tele van cukorral. Vegyél naturt. Mondjuk nekem se jo a gyomromra, de nem vagyunk egyformak...
2019. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!