Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valóban emiatt nem fogok soká...

Valóban emiatt nem fogok soká élni és beteg leszek?

Figyelt kérdés

Reggelire kolbász egy két tojás kis sonka (semmi kenyér, kicsi paradicsom)

Ebédre három négy szelet hús, rántva vagy sütve (semmi köret)

Vacsi az általában párizsi illetve sonka meg szalámi (kenyér semmi, max kis paprika)

Koleszterinem nagyon kocsit emelkedett 5.2 normális összkoleszterin szint, nekem 5.4 volt. Többi értékem jó volt a házi orvosom megdicsért, elhízva nem vagyok.

38 éves vagyok és világ életemben így ettem


2019. ápr. 16. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Azt mondjuk nem tudom, hogy a kolbász-tojás kombót hogy lehet megenni kenyér nélkül.:)
2019. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez jó, nem is kell a sok felesleges kenyér. A gyerekek még érzik, csak a felnőttek szokták eröltetni, hogy egyen hozzá kenyeret. Aztán a megszokás miatt marad. Így egészségesebben élsz, mintha ennéd a sok felesleges lisztes pékárut.
2019. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Azért ehetnél mellé tönkölybúzás teljes kiőrlésű kenyeret, és hol a gyümölcs, zöldség?

A sok hústól esetleg köszvényes leszel, azzal szenvedni fogsz, nem korán meghalni.

Én is szeretem a húst, szinte naponta eszem valamilyen húsfélét, de nem eszem húst hússal, hanem eszem a hús mellé köretet, zöldséget, vagy savanyúságot is és naponta megfelelő mennyiségű gyümölcsöt. Az én koleszterinem 3,6 volt, és én sem vagyok elhízva a kenyérféléktől, köretektől.

2019. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen már jövő héten bele fogsz halni.

Nem unod még a sok kamu kérdést?

2019. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány cm, hány kg vagy ?
2019. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
176/72 vagyok....
2019. ápr. 16. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Újabb ketogén kamukérdés...
2019. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Extra gàz nincs vele, max sokszor panírban enni a cuccost nem túl jó, plàne ha fehér lisztből van. Nekem az a bajom ezzel hogy ha tényleg nem eszel màst az marha egyoldalú és nekem személy szerint dögunalom lenne.

Èn minden nap eszem húst de azért valamivel kevesebbet és 99% ban zöldségeket mellé . Imàdom a tojàst, az olajos magvakat, sajtokat is, és fincsi salàtàkat is össze szoktam rakni. Havi 2-3x megspékelem lencsével vagy babbal a dolgot és kb 2x nem fehérlisztes tésztàt is fogyasztok. A vàltozatossàg híve vagyok:)

2019. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!