Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudok hízni?

Hogyan tudok hízni?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 45 kiló.. Szeretnék legalább 5 kg-ot hízni. Utána olvastam és volt olyan amiben azt írták ha naponta ugyan abban az időpontban eszek,gyorsan szaladhatnak fel a kilók. Igaz ez? Illetve milyen gyorsan lehetséges ez? Valami más tipp esetleg?

Soványnak és csúnyának érzem magam.. Illetve fenékre is szeretnék edzeni viszont a fenekem igy is kicsi.. Ha edzek rá akkor pedig még kisebb lesz.. Erre tudtok valamit ajánlani?



2019. ápr. 21. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig ugyanakkor eszem, mert a munka miatt mert beállt egy menetrendem úgymond, mégsem híztam egy dekát sem. Nemrég elkaptam egy hányás-hasmenéses vírust, folytan 4 kilót, 1 hét alatt tudtam csak visszahízni ezt a pár kilót, de többet egy dekát nem híztam, amennyi elötte voltam
2019. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Neten nézelődtem a témában néhány hónapja. Találtam ilyen kaloriaszamlalokat, hogy milyen eletvitelhez mennyi kalóriát kell bevinni. Az egyik ilyen oldal azt javasolta, hogy hetente fél kgnal többet ne hizzak, mert az nem egészséges. Az esetemben ez azt jelentette, hogy 3500 kell a jelenlegi súly megtartásához, ha hízni szeretnék akkor 4500 körül kéne lennie. Napi max 4x tudok enni, ami jól is esik, így híztam 3 hónap alatt 2 kgot.. :) Bocsánat, ha valami nem volt szakszerű. Hobbi szinten érdeklődők csak a téma iránt így nem rendelkezem egy étkezési szakértő összes tapasztalatával:)
2019. ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 háziorvos: kivizsgálás, utána endokrinológus

2 menj át a testépítés rovatba kérdezősködni, de jobb lenne egy személyi edző!

3 súlyzós edzés

4 google: tömegnővelő

2019. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* tömegnövelő étrend
2019. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:) Endokrinológusnál már jártam kb másfél éve. Azt mondták semmi probléma nincs. Akkoriban azért mentem mert fennállt a gyanú rá, hogy pajzsmirigy problémáim vannak.
2019. ápr. 21. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly márciusban 42 kg voltam és 160 cm. Az orvos ilyen diétát írt fel:

Reggeli: müzli, joghurt, 1 szendvics

Tízorai: Kakaó, csoki, vagy müzli

Ebéd: Főétel, saláta, plusz 1 pohár tej, 1 zsemle

Uzsonna: gyümölcs, péksütemény

Vacsora: mint az ebéd

Illetve este 9 körül egy szendvics


Ez csak irány, hogy kb. mennyit kell enni. Én sportolok, szóval nekem annyira nem volt gyors a hízás, de most már 47-48 kg vagyok.

2019. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!