Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lehet ez?

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet bagatelt dolognak tűnik, de engem nagyon bánt. Eddig is elég vékony voltam, családban mindenki ilyen alkat, 168-170cm es 50 kg. Nos a cicim általában mindig nagy volt az alkatomhoz képest, ha híztam rögtön odament, ha fogytam rögntön onnan. A kérdésem pedig az, hogy lefogytam 1-2 kg-t meg tavaly, ami azóta visszajött, csakhogy nem a cicimre, hanem picit vastagabb lett a combom es nőtt a fenekem (aminek örülök), csak nem értem ha 23 évig így híztam hogy-hogy megváltozott?
2019. ápr. 28. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a kérdésre a pontos választ sok orvos és fitnesz edző szeretné tudni.


Lehet kevesebbet mozogsz, effektíve innaktívabb vagy mozgás szempontjából (többet ülsz) mint 10 éve, vagy táplálkozásod változott meg (sok édesség, cola....), de elég ha csak eltolodik a táplálkozásod az esti órák felé már attól is hizhatsz. De ezek csak találgatások.

2019. ápr. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!