Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyors, hatékony fogyás?

Gyors, hatékony fogyás?

Figyelt kérdés
1 hónap alatt 4-5 kiló lehetséges??? Ha igen akkor hogyan tudnám elérni?

2019. máj. 2. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Úgy hogy nem eszel
2019. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jajj hát miért olyan fontos neked villámgyorsan lefogyni? A zsír, amit felszedtél, évek alatt került fel, ne akard öt perc alatt ledobni!

Egyél rendszeresen napi ötször keveset, és mozogj sokat! Ne edd túl magad, fogyassz sok zöldséget, gyümölcsöt!

Fogyni csak türelemmel lehet, másképp nem megy.

Az első válaszoló meg idióta, ne hallgass rá.

2019. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
viccből irtam. xD
2019. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

párszáz kalóriás étrend, zsír-cukor-liszt mentesen.

Azaz: sovány hús, hal, tojásfehérje, sovány túró, kefir és emellett csak zöldségek.

2019. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Testzsírból gyors fogyàs nem létezik. A fogyàsban szerintem amúgy ez a legnehezebb dolog. Hogy türelmesnek kell lenni mert bazi időigényes. Nekem LCHF diéta ( életmód) 1 hónap alatt lement az első 5 kg visszatartott vízzel együtt, azóta màr túl vagyok a 2 hónapon,-9kg. De nagy feleslegnél még jobban pörög. Èn így is lassúbbnak érzem a tempót, van aki 3 hónap alatt 30 kgt is fogy kevesebb feleslegből, ismerek olyat is aki 1 év alatt 60- at. Nagyon egyéni dolog.
2019. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Középsuli sorozatban beszéltek valami űrhajós diétáról, amit a Norbi hozott be idehaza a köztudatba. Én egyébként nem értek ezekhez a dolgokhoz.
2019. máj. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*ja meg pl nem néztem utána meg régen láttam a videót szal már nemtom,
2019. máj. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!