Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diétázz minden másnap?

Diétázz minden másnap?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kb 2 hete ezt a “diétázz minden másnap” diétát,ami azt foglalja magába,hogy egyik nap 500 kalóriát viszek be a szervezetembe más nap pedig amit szeretnék és ez így megy szépen egymást követve. Mellette edzés tervet csinálok. Valójában nincs sok felesleg max 5kg viszont nem szerettem volna magamtol megvonni az ételeket ezért gondoltam erre a diétára. Viszont 2 hét alatt nincs változás. Szerintetek beindul majd a fogyás?

2019. máj. 13. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha napi 1500-2000 kcal-t használsz el (és akkor jóindulatúan intenzív edzéssel számoltam), és a nem számolt napokon 2500-3500 kcal körül eszel, amit nem nehéz összehozni, akkor ne csodálkozz.


Ha nincs sok felesleged, akkor szerintem először a sporttal, formásodással törődj, és utána sokkal könnyebb lesz fogyni is. Ezt a minden másnap 500 kcal sületlenséget meg hagyd abba, semmi értelme. Ha normális étrendet követsz, akkor sem kell megvonnod magadtól az ételeket, csak az édességet, csipszet, cukros üdítőt stb., sőt, sokaknak azt is elég csak csökkenteni. Tehát ezekből is belefér valamennyi, de az étrend összességében legyen rendben, egyél elég fehérjét, rostot stb., de ne legyen túl sok a cukor meg az összkalória. Nem muszáj salátát enni salátával.

2019. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
wáo, ilyet még nem hallottam. de ha józan,paraszti ésszel belegondolok, hogy egyiknap sanyargatom magam, másik nap meg bezabálok...Hát, szerintem több kárt okozok, mint hasznot.:D
2019. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy csaj a youtubeon aki ezzel fogyott le 30 kilót. Szóval elméletben működőképes, bár én magam nem tartom egészségesnek, és inkább LCHF diétára tértem át, és havonta egyetlen egy csalónapot tartok, amikor belefér a cukros édesség és a csipsz, utána ugyanúgy folytatom a diétám, és ez nekem működik. Sok éven át próbáltam kalóriaszámolgatással, meg koplalással lefogyni, nem működött hosszútávon. Belinkelem neked a videót, ha érdekel, nézd meg:) Az első 30 kilót ezzel fogyta le, a maradékot pedig kalóriaszámolással. Összesen 40 kilót.


https://www.youtube.com/watch?v=WGUnOyB32fQ

2019. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!