Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egyszerre akarok fogyni és...

Ha egyszerre akarok fogyni és izmosodni is, de inkább izmosodni akkor hogy kellene ennem?

Figyelt kérdés
napi 3 étkezés egészségesen vagy napi több étkezés, de keveset és egészségesen? Vagy hogy van ez?

2019. jún. 1. 22:58
 1/3 anonim válasza:
legalább 1 órát sportolj egyhuzamban, és egyél utána sok fehérjét. Vagy akár vehetsz fehérje port sport boltokban, amit szintén sportolás után kell fogyasztanod
2019. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A tartósított, tartósítószeres adalékolt élelmiszerektől tartsd távol magadat, és amit lelsz,eszel, mindent alaposan rágjál meg! Az egészséges táplálkozás nem függ sem az időpontoktól, sem az alkotóelemektől. A táplálék az csak is állati vagy növényi eredetű. A hozzáadott adalékok megváltoztatják az emésztés rendjét!
2019. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 étkezés megfelelő, hogy ne legyen egész nap magasan az inzulinszinted. De ha mégis úgy érzed, szükséged van köztes étkezésekre, az sem baj. De azért ne egyél állandóan. Figyelj oda, hogy elég fehérjét vigyél be, izomépítéshez szükség van rá. Fogyáshoz nekem a szénhidrát csökkentése vált be, de ha sokat edzel és ledolgozod, akkor nem muszáj nagyon alacsonyra levinni. Egyél sok zöldséget, és minél kevesebb finomított szénhidrátot.

Úgy tudom, hogy csak kezdők tudnak egyszerre fogyni és izmosodni (egy ideig), de érdemes fogyás közben is sportolni, hogy a meglévő izmaidat minél inkább megtartsd (és ezért is kell megfelelő fehérjebevitel), aztán ha már lefogytál, elkezdhetsz tömegelni (izmot építeni), megemelt kalóriával.

2019. jún. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!