Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fiatal korban elkezdeni a...

Fiatal korban elkezdeni a teljesen egészséges taplálkozást?

Figyelt kérdés

16éves vagyok, és leakarok mondani a sok szemét kajáról.

185cm és 70kg sportos alkatom van. Néha néha szoktam edzegetni is de mostanában elég ritka. Az lenne a tervem hogy most nyári szünetben (kb 90nap) teljesen egészségesen táplálkozok és napi rendszerességel edzek is.


Szóval minden nap 5x-i étkezés (rízs csirkemell) úgy hogy magamnak csinálom meg egy kis zöldség gyümölcscsel.(persze mindent kimérve mennyi széndhidrát kalória stb ami nekem kell 70kg-ra)


És hétvégén mindkét nap egy-egy ebédet ennék olyat amilyet szeretnék. Hogy szépen hozzászoktassam a szervezetem. Szóval heti 5 nap 5x étkezés hétvégen pedig 4 vagy 3x étkezés + 1ebéd amit en választok(pl: egy spagetti, esetleg gyros vagy egy jó kis töltött káposzta:D)


Szóval mit gondoltok erről?



2019. jún. 5. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem túl egészséges. Jó ötket a váktás, jobb minél előbb de be így!
2019. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez miert ne lenne egészséges? Kb az összes testépítő vagy csak az aki ad magára annak ilyen a táplálkozása..
2019. jún. 5. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A "csirkerizs" nem valami változatos, még szerencse, hogy hétvégén mást is ennél. A profi testépítők egy rakás tápkieg-et is szednek mellé. De lehet, hogy pár hét monoton étrend után ők is elhányják magukat, ha a csirkére vagy a rizsre gondolnak...
2019. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megsúgom, a testépítésnek és az egészséges táplálkozásnak köze nincs egymáshoz. Amit itt leírtál, annak minden szavába bele tudnék kötni, ha valóban az egészséges táplálkozás a cél. Sajnos a grafomániám már rég nem olyan, mint volt.
2019. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valóban egyik pontja sem egészséges az általad írt tervezetben. De amennyi rettenetes és veszélyes étrend kering a neten nem is csodálom, hogy az emberek már nem tudnak mihez nyúlni:/ segítsek?(:
2019. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!