Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételeket lehet enni...

Milyen ételeket lehet enni hasmenéses betegségnél?

Figyelt kérdés
Elkaptam egy vírust ami ugye hasmenést, lázat okoz, ugye ilyenkor diéta van. Az orvosom azt mondta, hogy fehérjementes dolgokat lehet enni (mondjuk EU-t még nem hallottam). Nem tudom mik ezek, a szokásos krumplit és háztartási kekszet eszem, de már 3 napja beteg vagyok, és elegem van ezekből. Tudtok még mondani olyat amit lehet ilyenkor enni? (Háztartási kekszen és krumpliból kívül).
2019. jún. 5. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vajas pirítós fokhagymával.
2019. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fekete tea, főtt virsli, főtt rizs, kétszersült, főtt tészta.
2019. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zöldséges leveseket zsírmentesen, húsfélét és tejet/tejterméket nem szabad, alma kompót, reszelt alma, sós ropi, 4-5 napig, utána ehetsz már piritóst soványsajttal. gépsonkával, és csak lassan szabad visszatérni a megszokott étrendhez. Folyadékot sokat.
2019. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. jún. 5. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Húsleves zöldségekkel (a húst nem kell megenni), főtt répa/alma/cékla/karfiol/brokkoli, főtt rizs. A bolti keksz nem valami jó.
2019. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet húst enni?
2019. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nehezebb megemészteni a fehérjét és a túlságosan rostos ételeket.
2019. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!