Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hiányzik valami a csomagomból,...

Hiányzik valami a csomagomból, járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem egy diétás csomagot közel 70 000 ft értékben. Viszont a csomagomból hiányzik egy termék. Már írtam az ügyfélszolgálatnak, de nem nagyon akarnak visszaírni (sok a rendelés/kérdés és szerintem azért). Gondoltam itt is megkérdezem, hogy járt-e valaki így, hogy nem minden termék érkezett meg amit megrendelt? Ilyenkor vajon elhiszik és küldenek belőle egy másikat vagy azt hiszik, hogy csak hazudok? Az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy tudnám bizonyítani. :( Nagyon szomorú vagyok, mivel pont az hiányzik belőle, ami az egyik legfontosabb lenne. Persze nem hibáztatok senkit, de azért 70 000 forint az nem kevés pénz. Köszi, ha valaki válaszol és megírja tapasztalatát! :)

2019. jún. 14. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltad hívni ôket?
2019. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Myprotein-ről rendeltem 50 ezer ft értékben, és egyetlenegy terméket hagytak ki, aztán később megkaptam.


Honnan rendeltél? Mert ha nem akarnak vissza írni, az már kicsit gáz.

2019. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!