Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék elkezdeni egészséges...

Szeretnék elkezdeni egészségesen táplálkozni?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok és úgy döntöttem, hogy egészségesebb életmódot akarok magamnak. Az a problémám, hogy nem tudom, hogy kezdjek neki az egészséges táplálkozásnak. Gyakorlatilag a mindennapi étkezésemnek a 80% édességekből áll. Nagyon kevés ételt szeretek. Ebédre általában csak húst, krumplit esetleg tésztát eszem. Addig eljutottam, hogy napi 2-3 liter vizet iszom, de semmi zöldséget, gyümölcsöt nem szeretek. Valahogy meglehet szeretni ezeket az ételeket? Meg még annyi kérésem van, hogy akinek egészséges étrendje van, leírná, hogy neki miből áll az étrendje?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 17. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az édességet szereted, akkor mit nem lehet szeretni a gyümölcsöt, mikor az is édes?
2019. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 édesség alatt csokoládét értek...
2019. jún. 17. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!