Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék, valami...

Fogyni szeretnék, valami tanács esetleg? Többi lent.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 187 cm magas, kb 100-105 kiló sajna nincs mérleg itthon :DDD

Fogyni szeretnék mivel zavar a dolog főleg a hasam miatt és a kis női cicik miatt :D


Naponta 2 km séta fixen, folyamatos mozgásban lévő munkát végzek, de egyszerűen nem birok fogyni. Régebben 130 kiló voltam abból fogytam le 30-at 2 hónap alatt ami az orvos szerint nem jó, de úgy sem volt jó hogy 130 voltam szóval hagyjuk is. :D Aztán voltam ilyen 85-90 körül az megfelelő volt csak a nem volt időm edzeni stb és lógott rajtam a bőr ami elég undoritó volt, és valahogy visszahiztam. :D


Szóval valami gyors fogyási technikára lenne szükségem.

A kalória naponta 700-800 közöttire csökkent nálam, ha éjjel hazajövök kb délig alszom, akkor egy laza ebéd pl spagetti stb vagy amit készit a barátnőm és ennyi majdnem az egész nap egy ebéd. :D Vacsorára meg egy vagy két darab alma/banán amelyikhez kedvem van épp.


Bármit meghallgatok :D Köszönöm.



2019. jún. 21. 16:12
 1/5 anonim válasza:
írtam privátba
2019. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Válaszoltam, köszi :D
2019. jún. 21. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű amit csinalsz. Nagyon keves ez a 700-800 kaloria, meg egy sovany nonek is. Gondolom nem az a celod, hogy annyi izmot is legyen, mint nekik. Tessek megemelni a kaloriak szamat 1800-2000-re legalabb, mert nagyon sok izmot fogsz veszteni, igy hiaba fog kevesebbet mutatni a merleg, ha a testzsir szazalekod nőni fog. Meg szarabbul fogsz kinezni.Figyelni kell a makrok aranyat is. Feherje, szenhidrat, zsir. Ha fogyas utan nem akarod, hogy lódjon a bőröd jarj edzoterembe sulyzozni vagy otthonra vegyel egy rudat tarcsakkal, hasznaltan is lehet kapni eleg olcson. Sulyzos edzessel fel tudod tolteni a leadott zsir helyet izmokkal pl.kar, lab, mell, hat. Has sajna lógni fog. Fogyas ideje alatt lehet szedni kollagent, ami segit a bor vissza huzodasaban, de ha gyors ütemben fogysz nem fog használni ez se. Ajanlott heti fogyas 0,5-1 kg. Figyelj arra, hogy, ha ennel tobbet fogsz, akkor izombol is megy le. Folyadekbevitelre figyelj oda. Naponta 3,5 l menjen le.Sok sikert
2019. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindent rosszul csinálsz...nem vagyok jártas a témában és csak 16 vagyok, de szerintem egy mérleg az alap, hogy legyen otthon, nem kell minden nap mericskelni magad az is hülyeség, de szerintem mindenképp szerezz be egyet. Ez a 700-800kcal a 9 éves 25kilos unokahugomnak nem elég kb. Sokszor kell enni keveset és egészséges dolgokat. A spagettiben semmi olyan nincs ami mindenképpen kéne a szervezetnek kb. Reggelizz, aludj sokat, próbáld kerülni a stresszt, egyél sok gyümölcsöt zöldséget ez a 2km se sok..neked többre lenne szükséged. A gyors fogyás meg még nagyobb hülyeség...lefogysz aztán visszahizol 2x annyit, tudom hogy sokszor hallani ezt, de nézni is rossz, ha a pl egy szeretteddel történik ez, és én végigneztem ahogy depressziós lett... Igyál sokszor egy nap lehetőleg vizet.., a bőr valószínűleg amúgy is lógni fog picit ha fogysz pláne ha gyorsan. Vannak különböző orvosi beavatkozások szerintem nem szükséges ha nem olyan az állapot,és az anyagi helyzet, viszont amit tudsz tenni, testápoló, feszesito edzés sok víz, masszázsok esetleg ilyesmi szerintem ezekkel lehet minimálisan enyhíteni. Remélem tudtam bármiben, ha csak kicsit is segíteni. Ha bármi kérdésed van még, írj szép estét!

16l

2019. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

KALÓRIABÁZIS, csakis ezt tudom ajánlani, kiszámolhatod, hogy napi hány kcalra lenne szükséged és hogy pl30kg fogyásért(bizonyos időn keresztül) mennyit kell egyél.

Ha ez sem fog működni, akkor valami baj lehet...

2019. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!