Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízás, de hogyan?

Hízás, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom sok ilyen topik van de már annyi mindent próbáltam de semmi sem vált be. Szeretnék pár kg-ot felszedni a jobb közérzet érdekében. Ehetek akármit/akármennyit, vagy csinálhatok akármit egyeltalán nem tudok felszedni pár kg-ot. Egyetem mellett fizikai munkát végzem (építőipar) és ebben is nőttem fel, nem az erőlétemmel vannak problémák csak szeretnék esztétikusabban kínézni. 22 évesen 181-182 centire 64-67 kg között mozog a testtömegem 1.5% testzsírral. Jártam edzőterembe is nagyjából másfél éve hagytam abba sérülés miatt. Ott a maximálisnál kisebb súlyokkal edzettem magas ismétlés számmal, és az úgynevezett "deadlift" gyakorlatra voltam ráállva a szabályos legnagyobb emelésem 140-145kg volt. Azt se bánnám ha valami úton módon zsír jönne fel. Van valaki aki hasonló paraméterekkel rendelkezik és sikerült felszednie pár kg-ot ?

2019. jún. 25. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet genetika, de nézesd meg,hogy nincs e cukorbetegséged vagy ételallergiád, vagy nem vagy e vérszegény, ha egyik sincs akkor valószínűleg genetika és egyél sok egészséges rostot/húst, de elég gyanús,hogy nem genetika
2019. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, a 1.5 az 7.5 akart lenni csak elnéztem. cukorbetegség, ételallergia kilőve, de a vérszegénységre még nem gondoltam, utána járok
2019. jún. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!