Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet valakit titokban...

Hogyan lehet valakit titokban kicsit felhízlalni?

Figyelt kérdés

Az illető nagyon vékony, és szeretnék neki segíteni kicsit hízni. Hogy kicsit megemberesedjen. De nem akarom ezt a témát veszegetni vele, mert kellemetlen lenne neki.

Várnék tippeket, tanácsokat. Esetleg tapasztalatokat hasonlóval.



2019. júl. 4. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Elhívod mindig kajálni.

Egyébként pedig nem határozhatod meg, hogy hogy nézzen ki. Ha neki megfelelő, szereti, akkor meg végképp nincs hozzá jogod. Legalábbis, amíg nem szenved mentális betegségben, segítségre nincs szüksége, de ha igen, akkor is jobb orvossal megbeszélni a dolgot, mert abból max összeveszés lesz.

Neked megfelelő alak, hogy "megemberesedjen" nem biztos, hogy neki is megfelelő, lehet rosszul érezné úgy magát. Nekem is mondtak már néhányan tanácsokat, de köszönöm szépen megvagyok, egészségesen. Lehet rám férne némi sport, elismerem, de zsírban biztos nem célom felszedni semmit. Még izomban is minimálisat.

Nem hiszem, hogy bárki örülne, hogy próbálod belétömni a kaját, főleg csak azért mert épp a jelenlegi alakja neked nem tetszik.

2019. júl. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Ha saját magának nem felel meg a kinézete, akkor tesz érte. Ha nem felel meg, de nem tesz érte, a jóisten se tudja rávenni. Ha megfelel neki, akkor meg úgyis jó.

Ki vagy te, hogy úgy akarod alakítani, ahogy neked jó? Ha nem felel meg, keress magad mellé olyan embert, akit nem akarsz megváltoztatni!

Ha én lennék a barátod/párod/gyereked, már rég leléptem volna olyan ember mellől, akinek nem vagyok így jó.

2019. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

hívd meg kajálni, főzz neki olyanokat amiket ő szeret, mindig vegyél/süssél neki valami sütit.

igaz nincs tapasztalatom de nem olyan nehéz szerintem:D

2019. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

Az utolsó jól mondja. Csak figyelj arra hogy sokat és kalória dúsat egyen. Többet mint amennyit eléget. Lefekvés előtt egye jól tele magát és napközben is kezdjen el nassolni.

Csökkentheted az elégetett kalóriáit is azzal hogy olyan programokat csináltok ahol keveset kell mozogni.

2019. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!