Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan "kezdjek új életet"?

Hogyan "kezdjek új életet"?

Figyelt kérdés

Ma rájöttem,hogy az egész eddigi életem,vagy legalábbis az utóbbi 3-4 év egy darab sz*rt nem ért.Elegem van már mindenből,a megszokott unalmas napi dolgokból,abból,hogy az egész nyaram végig uantkozom,elegem van magamból is,mert egy szánalmas kis senkinek érzem magam,aki 16 éves létére nem mer egyedül elintézni a dolgait,nem merek egyedül elmenni vásárolni,és nem,nincs szociális fóbiám,egyszerűen annyira nincs önbizalmam,hogy csak na!:(Alig van barátom,de velük se tartom már a kapcsolatot,a nyaram végig unatkozom,1 napom abból áll,hogy felkelek,rendbe teszem magam,elpakolászgatok itthon,tv-zek,elmegyek futni egyet,csinálok ebédet,du.tv vagy net,este meg beszélgetek szüleimmel,tesómmal,tv,vacsi,alvás.Ennyiből áll nekem a nyári szünet,jó persze nagy ritkán elmegyünk vhova a családdal,de semmi több.Annyira gyülölöm magam,mert tudom,hogy csakis én vagyok a hibás,én tehetek erről.Én nem vagyok olyan mint a mai többi tini,sokkal komolyabb vagyok sajnos,de szeretnék változni.Nem volt még barátom,pedig tetszettem egy pár srácnak,nem csókolóztam,nem járok bulizni,nem iszok,cigizek,ami persze nem is baj,de már azt se bánnám,csak ne ez legyen.Kb.3-4 éve mióta tini lettem,teljesen megváltoztam,és azóta ilyen szar minden.

De én nem akarok ilyen lenni,ezért is van elegem már mindenből,de tényleg mindenből!!Meg akarok változni,egy "új" és jobb életet akarok,pontosan tudom,hogy milyet,de hogyan változzak meg,ha semmi erőm hozzá?Nincs ki segítsen,nincs kivel megosztanom a gondjaim,csakis magamra számíthatok,és magam is akarom megoldani a problémáim.

Segítsetek,hogyan változzak?:(

16/L


2010. júl. 31. 21:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
Enis korubelul ugyanígy vagyok most úgyhogy megertem milyen lehetett😔
2016. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Csilla* válasza:

Ma màr 29 éves vagy! Wao hogy megy az idő...


Mi újság veled? Mi a munkád? Van-e családod, háziállatod? 😊😇

2023. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!