Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Felsőbe lettünk jóba,mert új osztálytársként jött hozzánk és nagyon jól elvoltunk majd mikor felvettek minket középsuliba megszakadt a kapcsolat 2022.-ben mert összevesztünk és letiltott..onnantól kezdve nem beszéltünk, de ennek már lassan 2 éve és én már nem bírom mert nagyon hiányzik és szeretném ha megbocsátana mert szeretnék vele újra jóba lenni a tiltást már vissza vonta mert csak instán tiltott le szóval nem tudom mit tegyek szeretnék vele nagyon kibékülni mert ő volt a legjobb barátnőm és minden nap gondolok rá és szomorú vagyok,hogy nem vagyunk jóba..akinek van jó ötlete írjon <3 előre is köszönöm!

#barátnő #hiány #fontos #Békülni szeretnék
jan. 8. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen őszinteséggel felkeresed. Kommunikáció fontos az élet minden területén. Ezesetben is.


Az, hogy tiltva van/volt profilod az is egyszerűen megoldható. Gondolom mondanom se kell.


Ha tényleg nagyon akarod, tegyél érte.


Azt viszont tudd:az ember személyisége nem igen bontakozik ki olyan fiatalon.

Körülbelül átlag 25 éves korig formálódik.


Ezérti is történik az sok esetben, hogy az egykori "barátok" lemorzsolódnak.


Az is lehet, hogy abban a 2 évben is rengeteget változtatok és nagyon más emberrel találod szembe magadat.


Szóval ne nagyon dédelgess naív gondolatokat.

Eleinte csak ismerkedjetek és szükség esetén tisztázzátok őszintén a múltat.

Aztán elválik mi lesz.


Sok sikert!

jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!