Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt megcsinálni?...

Hogyan tudnám ezt megcsinálni? Nem féltenék az emberek a kutyáikat egy idegen lány kezében? 12/L

Figyelt kérdés

Előző kérdésemben már kérdeztem , hogy hogyan szerezhetnék pénzt. Sokan javasolták , hogy válaljak kutya sétáltatást..

De attól félek , hogy mondjuk egy öregember nem adná oda nekem (mint egy idegennek a saját kutyuját : S)

Hogyan tudnám ezt megoldani? Nem veszélyes ez?

Kitudja kihez csöngetek be : S


2011. júl. 28. 13:05
 1/3 aspikami ***** válasza:
Ez rá nézve lenne inkább veszélyes.Amíg a kutya nem ismer addig nem tudja, hogy kezeljen.Előbb ismerkedj meg a kutyával és a gazdájával utána már talán el is viheted sétálni:)
2011. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igaz : DD

de nem tudok semmi oylan emberkét Vácon aki öreg és megengedné , hogy vigyem el sétálni a kutyát : S

2011. júl. 28. 13:12
 3/3 aspikami ***** válasza:
Engem elvihetsz sétálni:)
2011. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!