Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megteheti ezt velünk az...

Megteheti ezt velünk az osztályfőnököm? Szerintem ez eléggé gusztustalan húzás volt tőle. (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Volt egy oszt.kirándulásunk,előleget bekellett fizetni(6 ezer ft).

Sajnos lebetegedtem,így nem tudtam elmenni,az ofő ígérte hogy valamennyit visszaad a pénzből így is úgy is. Pár napja rákérdeztem hogy mikor adja akkor oda,mire a válasza az volt hogy nem tud adni,mert az elment az utazásra meg a kajára (mivel sokan lemondták,így elvileg nőtt a bérelt busz költsége stb,és nem akarta az osztállyal kifizettetni a plusz 500ft-ot.)

Kicsit mérges lettem,hogy mi jogon költi el a mi pénzünket mások utaztatására,kajájára?!

Szerintetek ???


2011. okt. 27. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%
remélem a tanár sarkára áll és elmagyarázza anyukádnak is hogy-ez a szállás ennyi és ennyi volt ennyi főre,az utazás szintén ennyi volt ennyi főre,most lehet egész más összegek lettek volna kevesebb főre,nem lett volna akkora kedvezmény vagy akármi,mivel le beleegyeztél és le lett foglalva innentől nem kéne reklamálni-és nem a minimális fizetéséből adja vissza a pénzetek.
2011. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na ez az a pont,amikor gőzötök nincs az egészről és próbáltok kioktatni.

Azért az összegért 2 teljes napot dolgozok diák létemre,és elnézést hogy visszamerem kérni a pénznek az x részét,mert ne hogy már a tanár lenyelje. Igen is lenyelte,mert nem adott róla számlát,pontos információt hogy mire költötte az a 6000ft-ot,míg akik mentek mind kaptak RÉSZLETES tájékozatást arról,hogy mire mennyit költött a tanár. A támogatást úgy kaptam volna meg,hogy megyek. De itt nem is erről van szó,hanem arról,hogy anyukám előtt próbálta azt a 6000ft-ot semminek hívni,egy kis összegnek,és ő volt felháborodva h ilyen csekély összegért miért hisztizünk,mikor eleve kértünk támogatást,magyarul nem úgy állunk anyagilag... És az is érdekes,hogy így utólag kiderült az is,hogy egy osztálytársamnak az 1 évvel ezelőtti előlegből fizette be a csajszi ebédjét,mert hogy elmaradása volt így befizette helyette. :) Nincs joga hozzá.

2011. okt. 29. 21:13
 13/16 A kérdező kommentje:

"ennyi erővel a többiek is lázadhatnak hogy őnekik ennyiért ez volt megígérve mér fizessenek utólag többet? az lenne az igazi gusztustalan húzás."


Nem lázadnék,ha visszaadná valamennyi részét,és adna egy számlát. Tudni akarom,hova került a pénzünk (rajtam kívül még pár embernek nem adta vissza). Az ofőm azzal jött,hogy várható volt hogy legalább 5-en nem mennek el,akkor nem értem,miért nem tudott előre elkészíteni egy táblazátot hogy ha x ember jön akkor ennyi lesz a busz...stb. Eleve őket is átverte,mert nem annyi lett az összköltség mint amit ígért (majdnem 2x-esét kérte el végülis). És akkor megkérdezem,hogy mi miért fizessük ki a többiek kajáját? Nem erről volt szó...

2011. okt. 29. 21:17
 14/16 A kérdező kommentje:

"nem kéne reklamálni-és nem a minimális fizetéséből adja vissza a pénzetek."


Ezen jót nevettem. :) Csak úgy mellesleg az előleget befizette egy összegben kb 10 ember helyett. Az akárhogy számolom 60000ft. Na meg a másik hogy 2 munkahelye van ;). Hagy ne sajnáljam már...

De bezzeg az édesanyám 50.000-100.000 ft közötti fizetéséből férjen ki az az 5ezer+rezsi,kaja stb.,és felejtsük el,nem?:)

2011. okt. 29. 21:20
 15/16 anonim ***** válasza:
38%
aha szóval szerinted azért dolgozik 2 helyen mert dúsgazdag :) elárulom pont az ellenkezője,azért vállal másodállást mert nem elég a pénze,és te nem érted amit mondok,szerintem te ne menj többet nyaralni iskolával,irodával,sehogy.
2011. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó...nem értesz te semmit:).
2011. nov. 21. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!