Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Milyen tapasztalatotok van a Herballal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen utóhatásai voltak, és miylen érzés elszívni, mik a tapasztalatok....
2011. nov. 16. 15:59
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
én vtam a pánikolós:)Hát negyed szál cigi után forgott velem a világ..féltem elaludni mert vmiért azt hittem ha elalszom meghalok,meg nem mertem vizet inni mert féltem h férenyelem,és megfulladok...szóval én mindenkit óva intek ettől a cucctól...nem ad semmi pluszt...ha már nagyon szívni akartok inkább fű legyen...de nem kell az sem...legalábbis nekem bőven sok volt h kipróbáltam...ja:egyik ismerősöm aki herbározott pánikbeteg lett...mondjuk ő tolta heti 4-5 alkalommal...a, nem a levegőbe beszélek...pszichológushallgató vagyok,ismerem a hatást...alapból azért próbáltam ki h ne csak papoljak majd a majdani kliensnek h miért ne drogozzon...de hülye ötlet volt,mert ugye,nem kell embert ölni h tudjam:gyilkolni gonoszság...hát,erről ennyit:)
2011. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Én is mindig csak pánikoltam tőle! mi van, ha bejön anyám?????? aztán elkezdtem pánikolni, hogy mi van, ha meghalok msot stb... és midnen másodpercben midnenféle hüyle gondolatok voltak a fejemben, ilyen abnormális képek... + nem én irányítottam magam ...
2011. dec. 3. 13:46
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert ez már szintetika:(a fűben pedig nincsen ilyen...a herbalban rengeteg a jvh,és ez egy szintetikus anyag,már hallucigénnak felel meg...
2011. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

Halucinálni nem halucináltam, csak másodpercenként annyi gondolatom volt, mint amit egy hét alatt gondolok...

és full pánikolás volt az egész...

2011. dec. 3. 18:33
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindenkire hat egyformán ez a vacak,hisz csak enyhe hallucinogén...aki arra hajlamos abból hozza ki...és csak enyhe halukat,pl...néha úgy látod elmozdult egy kép a falon v satöbbi...nem úgy kell elképzelni mint pl. a salviánál ahol egész víziók jelennek meg...azért hat másként mindenkire mert kedélyállapotot fokoz,magyarán,kihozza az érzéseid...jó kedved van?teljesen belazulsz...vannak rejtett félelmeid?előjönnek...semmi olyat nem ad ami nincs meg benned...de nyugi itt egy-két használat még nem oko nagy kárt ha utána leállsz vele...ez ahhoz még enyhe drog...meghalni nem fogsz tőle...de ki garantálja hogy pl.nem lépsz ki így egy kocsi elé mert megijedsz vmitől hirtelen?a marhuána és a herbál karcolja a tudatalattidat...csak karcolja.de ott van a összes elfojtott traumád és félelmed,esetleg szégyellt vágyad.no ezekből kapsz egy csipetet a pánik alatt...Na,akkor gondolj bele hogy mit okoz pl.egy LSDzés/kokainozás/heroinozás...ahol már nemcsak karcolja a tudatalattid hanem minden(LSD-nél)felszínre jön...én itt nem papolni akarok csak leírtam eeket tájékoztatóul...és sorry h hosszú voltam:)
2011. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:

Semmi baj, inkább köszönöm! egyébként félek a sötétben, és be voltam szívva, és le volt kapcsolva a villany, de nem tudtam elmenni a villanyig, de viszont annyira féltem, mintha épp meg akarnának ölni egy késsel! :S

Tehát ha jó kedvem van, akkor mégjobb kedvem lesz, de ha pl az öngyilkosságon gondolkodom, akkor felerősíti a hajlamot bennem? egyébként az lsd az komoly dolog...

2011. dec. 3. 22:15
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen,így van:ezért van az,hogy míg egyik ember parázik,mint te vagy én,másik pedig laza és szétröhögi az agyát.ezért is veszélyes...vagy ha például beléd beszélik hogy ellazulsz tőle,az is lesz,mert elhiszed...és mint tudjuk,mindent az agy irányít:)persze függ attól is milyen személyiség vagy:depire hajlamos,vagy vidám,kiegyensúlyozott...egy erős személyiség könnyebben birkózik meg még ezzel is...szal azért sem érdemes foglalkozni ezzel a cuccal,mert zsákbamacska,mit hoz ki belőled...ha még van kérdésed ezzel kapcsolatban írj még nyugodtan:)
2011. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
megint én...azt elfelejtettem írni hogy utóhatásai annyi h parázhatsz még tőle egy kicsit(ha megrázott az élmény)de túllehet rajta lendülni.maradandó hatás nincs.még lehet ennyi sem lesz...lényeg h eme élmény után józanul vigadok:)másik:ne ess abba a hibába h azt hiszed attól jobb mert legális...
2011. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

alapvetően depressziós vagyok egy két éve kb...

szóval lehet, hogy ezért pánikoltam be!

egyébként m iaz a pánikbetegség? mert úgy tudtam, hogy azt is el lehet "kapni" tőle

2011. dec. 4. 00:27
 20/55 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség az egyik leggyakoribb szorongásos betegség...Rengeteg ok állhat a háttérben,de van genetikai háttere is...én írtam hogy egy ismerősöm pánikbeteg lett miatta.De!csak akkor válhat valaki azzá tőle ha alapból hajlamos erre...tehát a pánikra való hajlamot nem a herbál okozza,ez csak előhozza
2011. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!