Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Milyen tapasztalatotok van a Herballal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen utóhatásai voltak, és miylen érzés elszívni, mik a tapasztalatok....
2011. nov. 16. 15:59
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Tegnap elött szívtam herbalt, és komoylan mondom 12 slukkot szívtam kb, és egyszerűen meg sem közelítettem azt az első két slukkot, amit legelösszőr szívtam ! két slukk kiütött fullra, msot meg 12 nem volt olyan erős !
2012. jan. 29. 14:16
 32/55 anonim ***** válasza:

"Szar vegyszeres.. Dobd ki a kukába.. De most komolyan.. Rosszul lehetsz tőle, hányhatsz, nem kaphatsz levegőt, semmi jó nincs benne. Azt éri meg csinálni amitől jól érzed magad, amitől nem azt miért ?? Herbált a kukába.. hagyd a francba. Szar az egész"


ez baromság...


"mikor én csináltam ezek voltak:bevoltam lazulva,piros volt a szemem,nagyobb volt a félelem érzetem,kivoltam száradva,könyebben lettem ideges,pár dolgot beképzeltem,ráéreztem a zenékre de naon stb...de én greenpeace-ba toltam"


------------------------------------


Akkor elmondom én mi a szituáció evvel a dologgal.

1. Senki sem ismeri a hosszú távú mellékhatásokat.

2. Olyan rosszul léted lehet, hogy a mentő vihet be a kórházba. Történet: Amikor legelsőnek én herbált szívtem, ugye legális meg minden.

(De tudnotok, kell hogy nem mindegyik JVH legális, valamelyik be van tiltva, honnan tudod, hogy nem olyat kapsz ami tiltva van?)

Legelsőnek amit kaptam, azt több adagban szívtuk ismerösömmel és nem hatott semmit. Csak kicsit éreztük jól magunkat amúgy semmit sem ért. Aztán mondta a srác, hogy nem adott olyan jót, ő kért bocsánatot és mondta, hogyha kell igazán jó, akkor szóljak, mert most van. Mondtam miért is ne? Szóval vettem. Betekertünk egy kicsit, nagyon kicsi volt. Egyik ismerösömmel szívtuk, aki már elég rég óta különbő dolgokat nyom, úgyhogy kicsit jobban bírja. Na én úgy beáltam, hogy nem tudjátok elképzelni, vagy legalábbis szerintem sokan nem. Ülve szívtuk, mikor elszívtam, felálltam, már minden belassúlt, de annyira bevolt lassúlva az egész világ, mintha 5 Frame/s el ment volna egy film. Tehát szó szerint szaggatott a kép. A Azt hittem elájulok annyira elzsibadt az agyam tőle. De egyáltalán nem volt jó kedvem, alig vártam már hogy elmúljon, ez nagyon nem volt jó érzés. Az emlékeim össze keveredtek a hatás aladt, egyszer arra emlékszem, hogy megyünk át az úton, de nem tudom, hogy kerültünk oda mert elöbb még 2 sarokkal arébb voltunk, utána meg a következő emlékem, hogy megint ott vagyunk ahonnan szívtuk, mintha vissza kerültünk volna az időben, tehát nem éreztem az időt, mikor hol vagyunk, és mit látok. Olyan volt mintha álmondtam volna teljesen. De mindenre szíten szintisztán emlékszem, csak összekeveredve. Ezek után még párszor szívtuk, míg nem egyszer egy nagyobb szálat tekertem, és azt szívtam el. Olyan rosszul voltam tőle, hogyha a mentő jött volna akkor sem bántam volna meg 1 órán keresztül a halálomon voltam. Utána soha többet nem szívtam herbált, és nem is kell. Remélem hosszútávra nem lesz semmilyen hatással. Ez ugyanolyan szar ez az anyag mint a heroin olcsobb változata a krokodil. Amúgy minden ismerösöm rosszul volt a herbáltól, akit ismerek mindenki. Úgyhogy senkinek sem ajánlom.

3. Azért mert 500-1000 FT al ólcsobb azért vegyük? Akkor inkább azt ajánlom költs rá kicsit többet és marihuanat vegyél, hiába legális, mégis egészségügyi szempontból jobban jársz. Mert a herbálnak bizonyos változata, amit az elöbb zárójelben írtam, az is illegális, tehát avval is megszívhatod. Több ember került kórházba herbál miatt amúgy, össze omlott az idegrendszere.


De ti tudjátok mit szívtok. Majd ha rosszul lesztek, vagy esetleg kórházban keltek úgy fel. Akkor majd azt gondoljátok magatokban, miért is ezt csináltam?


(ui. Olyan ember aki árul, az is azt mondta, hogy piszkosul káros, vegyszeres)

2012. febr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:

Elöző hozzászóló vagyok, még írok az egyik válaszolónak.


A válaszoló ezt írta:

"Mások azért szívják mert bennük más hatást vált ki...személyiségfüggő az egész... szal.ők nem ezt élik át..a marihuána hatása is ilyen,csak enyhébb vmivel,mert nincs benne szintetikus anyag,így annyira nem esel szét tőle:)"


Szóval a marihuana teljesen más, tovább hat, míg a herbál 1 órán keresztül adja a dózist, addig a marihuana akár 4 órán keresztül is hathat. Nekem volt olyan Mary, ami 4 órán keresztül hatott, és tényleg eszméletlenül jó volt. De amúgy józanul és jól érzem magamat, nem kellenek ezek a kiegészítők :)

2012. febr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
NA teljesne egyetértek veled! múltkor mondtam, hoyg 12 slukkot szívtam, és semmi... de a legelső szívásomnál ugyan úgy voltam mint te, azt kivántam, hogy soha többé, és le akartam kapcsolni a villanyt, de mindig amikor a lámpához értem visszadobott az idő, amit rohadtul nem értettem hogy lehetséges! :D + pánikoltam... és azt vártam, hogy legyen már vége...
2012. febr. 8. 15:56
 35/55 anonim ***** válasza:
Elöző hozzá szoló vagyok. Hát igen ez ilyen sajnos. De bárki bármit mondd tényleg róla, ez egy undorító dolog. Ezt kéne betiltani, és nem a mary-t. Jó azt mondom a Mary se olyan egészséges, mert azért csak a tüdőbe kerül a füst. De mégis inkább azt mint a herbált. Amúgy én herbálból a HC2 őt szívtam. De soha többet. Kár volt feltalálni, ezt a szert. Persze amikor nem raktunk bele sokat. Kb 1:3 arányba, dohány herbál. De mégis kevés herbál volt benne, akkor az úgy okés volt, pont jó. De nekem mindig memoria zavarok jöttek herbálozás közbe. Mindig, de ismerösnek is. Eltelt 10 perc és azt sem tudtam hol vagyok. Akkor paráztam amúgy, ami legelső sztorit meséltem, hogy a legelső milyen volt. Mikor a zebrán mentünk át. És jött kocsi is, persze megáltam nem mentem tovább. De volt bennem annyi gondolkozási erő, hogy azon elgondolkozzak, mivan hogyha úgy látom, hogy nem jön kocsi de még is jön? Elég szar, én is pánikoltam tőle. Nemtudom sokan, hogy tudják szívni, vagy élvezni, de szerintem azokból sokan nem szívnak olyan erőset, vagy tényleg teljesen másfajtát, de én elég keményeket kaptam. De utolag vissza gondolva, nem kellet volna herbálozni.
2012. febr. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok, kicsit vissza olvasgattam a hozzászólásokat, meg hogy parázol hogy van jwh018 a herbálba. Valószínüleg van, mert ez az egész alapja. Halucinálni? Talán minimális halucináció felléphet, ezt még nem tapasztaltam, de már nem is fogom megtudni. De ha ezt tovább folytatod kedves kérdező, én nem szolók bele, szerintem mindenki azt csinál magával amit akar, csak másoknak ne ártson evvel. Szóval ha félsz a sötétdbe és pánikolsz, és olyanokat gondolsz mi van ha anyud benyit. Ne otthon csináld, ne menj addig haza ameddig nem megy ki a szer belőled. Tehát, ismeröseiddel menjetek el valamerre, akár az utcán is megtekerhetitek. Én ilyenkor imádtam sétálgatni minden féle dologtól, még alkoholtól is. Nem szeretek sose egyhelybe maradni. És így legalább kevesebb pánikolás lesz. Plusz nagyon-nagyon sok folyadékot kell inni. Enni meg ne egyél, az nem mindig tesz jót. Mert amúgy sem oldja fel. De amúgy tényleg a legroszabb hányni tőle. Hiába jön ki minden, továbbra is kell, mert teljesen más mint az alkohol, ha egyszer ott hánysz mert rosszul érzed magad és kijön minden, jobban lehetsz. De én itt be is fejeztem, ennyit tudtam a témához hozzászólni, több tudásom tapasztalatom nincs róla. Szóval utolsó 4 hozzászólás az enyém. És megkérek mindenkit, mielött valamelyik hozzászolásba belekötne, elötte ismerje meg a dolgokat. :)
2012. febr. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Még a legutolsó dolog amit elmondok neked, ez a legeslegfontosabb:


"Ezeket a dolgokat, akkor érdemes csinálni, speed, fű, extasy,'herbál' és társai, ha élvezed. Az olyan dolgokat amitől nem érzed jól magad nem érdemes csinálni, annak mi értelme?"

2012. febr. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Anno én a Shamant toltam télen.

Megjött az áru, mondom oké, fogtam magam, felmentem a gátra. Nem voltam még ennek ismerője, hogy kell ezt betekerni, olyan fele-fele arányban betekertem dohánnyal, vékonyra, jó keményre. Olyan 2 ujjnyit szívhattam belőle, amit jó sokáig lent is tartottam, és mondom elég keményen meg volt tekerve, sűrű volt. Egyszer csak elkezdett imbolyogni a világ, nem tudtam ez most mitől van, hogy nincs elég levegő a tüdőmben vagy a "szertől".

Aztán egyszerűen gondolkodni nem tudtam, hogy most mi is van, halálfélelem, minden vér a lábamban, mondom "ha én itt most kidőlök, meg is fagyok, reggel meg visznek kiolvasztani a hullaházba". Biciklire nem tudtam felülni, toltam hazáig. De akkor, hogy nem estem össze és nem dőltem ki, meg legyőztem az iszonyat nagyfokú parámat az csak annak köszönhető, hogy egy pár éve már küzdő sportolok és volt annyi kondim meg akaratom, hogy ne pusztuljak el helyben. Aztán fokozatonként enyhült a "szer" hatása. Még volt, hogy jól is éreztem magam tőle. Másnap pedig mint aki üreges, akinek nincsen lelke vagy nem is tudom.

Utána még próbálgattam kisebb adagokban. Volt amitől úgy éreztem magam, mint 2 felestől, volt amitől meg olyan szarul lettem mint 10 felestől.

De nem is ez a legszebb az egészben, hanem azt észrevettem, hogy eszek eléggé sokat, de sz*rni egyre kevesebbet. Székrekedést okozott. Utána ugye a mérgeknek ami a salakanyagban van fel kellett szívódnia a vérembe. Lett olyan hasmenésem 3 vagy 4 napig, hogy senkinek nem kívánom, ez idő alatt nem is ettem csak a 4. napon egy kis babapiskótát. Ugye aki 3 napig nem eszik az nincs épp ereje teljében, sokszor az elájulást és a hányást kellett legyőznöm, ezt is a sportolói múltamnak köszönhetem, hogy sikerült. Óránként jártam a WC-re, este is alvás helyett, és csak jött belőlem a salakanyag csak jött. Pedig mondom már 3 napja nem ettem.

Ebből mi a tanulság, inkább sportolj, mint a "szerrel" élj.

Azóta a hobbim a parkour lett és ezerszer jobban vagyok tőle, mint akármi tudatmódosító f*szságtól.

2012. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim válasza:
0%
rendelj innen: www.herbalhard.net
2012. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
Herbál=szétcsap, és halálfélelmed van, nem értem mi a jó benne...
2012. jún. 28. 15:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!