Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Milyen tapasztalatotok van a Herballal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen utóhatásai voltak, és miylen érzés elszívni, mik a tapasztalatok....
2011. nov. 16. 15:59
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:
Herbalt szívjál mert az 2 óra alatt kimegy kb de a füvet ha véletlen bekerülsz korházba vér vizelet minta kimutatja
2014. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:
Hát ez a válasz, hogy ˇˇHerbalt szívjál mert az 2 óra alatt kimegy kb de a füvet ha véletlen bekerülsz korházba vér vizelet minta kimutatjaˇˇ 1 nagy faszsá* ismerősömet most vitte el a mentő 1 hónapja a herbál miatt leált a veséje és rossz a mája... ez mind a herbáltol... WEED 420 ;)
2014. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Én 3x szívtam ilyen HERBÁL cuccot. Első, második alkalommal teljesen jó volt, jól éreztem magam, király volt. Viszont a harmadik alkalom egy rémálom volt. 3 haverommal szívtam 1 cigit, ugyan annyit tettünk bele mint szoktunk és mind a hármunkat K.O.-ra ütött. Mindössze 3 slukkot szívtam belőle, lenn tartottam ahogy kell. Kb. 5 perc múlva elkezdett lüktetni a fejem, mindenhol éreztem hogy dobog a szívem és konkrétan halálfélelmem volt. Aztán egyre durvább lett, már nem tudtam menni, összevissza szédölögtem, a szavakat összecseréltem, stb.. Egyre-egyre durvább volt. Teljesen olyan volt mintha nem is ezen a bolygón lettem volna. Mikor végre leültünk egy padra elkezdtem hányni mint az állat, fél órát konkrétan végig hánytunk. Utána kicsit jobb lett majd jött két rendőr.. -.- Kipakoltattak minket meg minden. (nem találtak semmit, de ilyen állapotba a háta közepére se kíván az ember két idegesítő rendőrt akik össze vissza kérdezgetnek, megmotoznak, kipakoltatnak..) Mindezek után elmentünk vettünk csomó vizet és azt iszogattuk kb. 1 óráig. Utána hazamentünk.


Csak másnap gondoltam bele hogy mekkora baromságot is csináltam e 3 alkalommal. Tudom én egyáltalán mit szívok? !!NEM!! Hogy hogyan készül az adott herbál SENKI nem tudja csak aki elkészítette! Valami növény valamilyen szintetikus anyagba áztatva. Undorító, tönkretesz, zombivá tesz, beledögölhetsz. Ha valaki azon gondolkodik szívjon-e herbált erősen ajánlom neki hogy NE, SOHA! Lehet, hogy az egyik cucc gyengébb és éppen jól leszel tőle, de akkor kifogod próbálni legközelebb is és egyszer úgy fogsz járni mint mi, amit senkinek sem ajánlok. Ha már annyira szívni akar valaki ne sajnálja azt a +párszáz forintot normális fűre.

Egyébként én tapasztalataim szerint a herbál és a fű között a fő különbség: Míg a fű fogozatosan visz a csúcsra addig a herbál azonnal, percekel belül, és sokkal hamarabb vége is a hatásnak.


kr. e 8000 óta ismerik a marihuanat.. fogyasztásába még senki nem halt bele viszont a herbál fogyasztásba már belehaltak jópáran az elmúlt években!

2014. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:

Én már 15 évesen kipróbáltam. Azt hittük barátnőmmel hogy sima fű, nagy lazán betöltünk 1 grammot egy cigibe. 2 slukk után már azt sem tudtam hol vagyok. Meg voltam győződve róla hogy egy álomban vagyok. Barátnőm négykézláb nevetve vergődött az ágyon, aztán szobáról szobára mászkáltunk céltalanul. Emlékszem tisztán a képre, ahogy állok az óra előtt és csodálkozva nézem...nem lehet, hogy ilyen lassan telik. Nem lehet hogy csak 5 perc telt el, már egy óra be vagyok állva. Valóban 5 perc volt.

Előtte soha életemben nem szívtam se füvet, se semmit, és még nem is rúgtam be soha. Tehát egyből a mély vízbe. Így visszagondolva, elég jól tudtam kezelni, pedig nagyon para volt. :D

Azóta persze többször is toltam, voltak ennél még durvábbak amikor idegből túlszívtam magam, ráadásul részegen. Na az szinte halál volt, nem kívánom senkinek. Volt amikor elég jókat flesseltem rajta, tud jó is lenni egyébként de kell egy kis tapasztalat mire megtanulod kezelni az érzést.

Ahogy írták előttem is olyan mintha minden virtuális lenne, mintha egy pc. játékban élnél. Minden kiélesedik, szinte az egész külvilág kiélesedik csak a tudatod zsugorodik össze. Az idő lelassul, a hangok kiélesednek.


Nekem az elején mindig olyan érzetem volt hogy ,,valami nagyon rossz fog történni". Nem a halál, hanem VALAMI NAGYON NAGYON ROSSZ DOLOG. De idővel leküzdöttem ezeket, és az utolsó betépéseim egész jók voltam. Még az erősebb adagoknál is.


DE! Ne próbálja ki senki.

2017. márc. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 danszikiraly válasza:

Az én hozzállásom az ,hogy ha valamit szívni akarsz . Ne ilyen mesterséges szarokat . Mindig menyen az ember a minőségre . És a herbál köszönő viszonyban sincs vele.... Ne sajnáljuk már a pénzt a minőségibb dolgokra 🤨.

Nem egy emberről hallani hogy vagy első alkalommal vagy később de tönkretette őt a herbál

2021. okt. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!