Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Milyen tapasztalatotok van a Herballal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen utóhatásai voltak, és miylen érzés elszívni, mik a tapasztalatok....
2011. nov. 16. 15:59
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

Értem! egyébként számomra élvezhetetlen ha herbalt szívok, és betépek, semmi pozitív élménnyel nem szolgál, nem irányítom magam, és félek mindentől...

Nem értem, minek szívják mások? a Marihuana is iylen?

2011. dec. 4. 17:01
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
Mások azért szívják mert bennük más hatást vált ki...személyiségfüggő az egész... szal.ők nem ezt élik át..a marihuána hatása is ilyen,csak enyhébb vmivel,mert nincs benne szintetikus anyag,így annyira nem esel szét tőle:)
2011. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
egyébként amikor nagyon keveset szívtam, az még tök jó, mert jókdevem van tőle, és tökre élvezek mindent a zenét stb... de ha 2-3 komolyabb slukk megvan, az borzasztó élmény... szinte lelki trauma az átvészelése!
2011. dec. 5. 15:17
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
én is teljesen így voltam vele...azért van mert kis mennyiség még "uralható"
2011. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

de amikor az ember már nem uralja magát az brutális! :D

kis mennyiségben olyan mint amikor megiszol két felest, és tökre élvezhető ! :)

2011. dec. 6. 19:26
 26/55 anonim válasza:

Nem mindegy az se hogy mit szivsz.

Vannak olyanok amitől bepánikolsz, rettegsz, érzed hogy meg fogsz halni (Banzai, Jamaica Gold).

De van amitől ellazulsz (Shaman), amitől röhögsz (Maya) amitől szimplán jót érzel (Bushmann).

Meg van amikor összekevered a Bushmann-t a Shaman-nal.

Na, az krva jó :)

Ülsz a székedbe, szól a zene és felszáll egy vonatra, és szállsz a zenén miközben a legkülönbbféle dolgokat haluzod :)

2011. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim válasza:
100%
Nem éri meg. Szerdán toltuk mi is pár spannal, 2. körnél mindenki kiesett. Tisztára mint a mátrix. Olyan volt mintha meghaltam volna, vagy kómába estem volna. A szememet nembírtam kinyitni, nemhallottam semmit, csak a szívem dobogását egyre hangosabban. Csoda, hogy hazabírtam jutni. Azóta kettőt aludtam és az utóhatásai valami borzasztóak. olyan mintha álmodnám az egészet, mintha nem én irányítanám a testem. kábult vagyok, pánikrohamok törnek rám: egyfolytában remegek, ver a szívem, sápadt vagyok, kivagyok száradva, stb...Valaki egy oldalon úgy fogalmazta meg: "mintha hiba lenne a mátrixban". Viccesen hangzik, de nagyon rémisztő. Nemtudsz kitörni ebből az állapotból és csak reménykedni tudsz, hogy egyszer elmúlik. Nekem ez olyan intenzív és szar élmény volt, hogy szerintem soha többet nem szívok. A rendes cigit is leteszem. Ha ez vár ránk a halál után, amit én végigéltem, akkor még nagyon sokáig élni szeretnék! EZ A SZ*R NEM EMBERNEK VALÓ!!!
2011. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Az utolsóval teljesen egyet értek, fullra nem vagy magadnál, és más irányítja a tested, és közben pánikolsz, hogy megdöglessz, és félsz, és rettegsz, és fel akarsz kelni a rémálomból ! xxx-nél ezt éreztem, és még val fél G.-m mert nem merem elszívni, mert nem akarok újra átélni ! :D
2012. jan. 18. 17:45
 29/55 anonim ***** válasza:
gyerek szervezetetek van,engem megnyugtat,semmi pánik.legfeljebb akkor ha nincs :)
2012. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim válasza:
33%

ha herbal akartok innen vegyetek:

www.herbalhard.netne.net

egy külföldi cég leányvállalata és az egyik legnagyobb gyártótól hozzák, nem otthon kotyvasztott szar...

+ 1g áráért most 2g-ot kapsz!!!!

2012. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!