Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Milyen tapasztalatotok van a Herballal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen utóhatásai voltak, és miylen érzés elszívni, mik a tapasztalatok....
2011. nov. 16. 15:59
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim válasza:
Hát szerintem 2 dologtól függ, hogy milyen a hatása. Személytől és a herbal minőségétől. Most olvasgattam , hogy nektek milyen hatásai voltak , mi haverjaimal csak néha beparázunk, hogy rendőr de azon kívül jól érezzük magunkat.Én úgy tudom, hogy hosszabb távon azért tompít ezért is csináljuk úgy, hogy 1 hónapig hétvégeken toljuk utána 2-3 hónap pihi így nem mondható hogy a füstön kívül bármi káros hatása lehet.
2012. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim válasza:
46%
Ha ilyen panaszokat tapasztaltok 4 slukk után,akkor inkább hadjátok abba...Volt olyan,hogy levettem 10et.. és nem volt halálfélelmem meg semmi ilyesmi..nagyon ellszáltam..zsibadtam,nevettem,pörögtem minden jó volt..Aki 4 slukktól rosszul van nem ajánlom.. De egyébként magáról az anyagról annyit tudok mondani,hogy király! Csak ajálni tudom mindenkinek.. Aki teheti próbálja ki..nem szar cucc! :D A fűről meg annyit,hogy inkább azt ne.. nem mondom nem rossz.. De a Herba 1 slukk jobban meg üt mint mondjuk a Skunk-ból 4-5 :D szóval nem éri meg szívni..és drágább is méghozzá,meg persze illegális :D
2012. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim válasza:
én minden nap szívok 1500-ös tárat megtekerek már 1 és fél éve nagyon jó nekem olyan érzésem van tőle hogy nagyon szédülök, kiszáradok, nevetőgörcs vagyis olyan érzésed van mintha valami húzná fel a szádat nevetésre abba hagyni csak 30 perc mulva fogod (minimum) de nagyon jó :DD volt olyan hogy kezem lábam lezsibbadt:DD
2012. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim válasza:

úgy látom, ez is elég változó mindenkinél. Nekem az egész tök vicces volt, 2-3 slukkot szívtam. Hirtelen elkezdtem szédülni, kicsit olyan volt,mintha süllyednék, remegett a lábam, aztán folyamatosan változott a kép, mintha valami számítógépes játékban lennék, szóval mindent láttam, a járdát, faleveleket, cigicsikkeket, csak "virtuális" volt. Kb 20 percre rá visszatértem fokozatosan (a kép fele még virtuális volt, a másik fele normális). Nem éreztem magam rosszul, csak pár perc múlva nagyon kiszáradt a szám.

Ezzel szemben haverom jóval többet szívott, pánikrohama volt, azt hitte meg fog halni, nem hallotta mit mondunk neki, nem látott, csak fényeket. Szörnyen volt, sírt, leültettük, vigyáztunk rá, és fél óra múlva teljesen jól volt megint.

2012. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim válasza:

nah szóval...herbál vs mary:

herbál:szétröhögöd magd,bármit eszel a világ legfinamabb ételének tünik,érzed minden pocikádat ha zenét halgatsz és meglepően jól mozogsz rá(vagy csak azt hiszed mert be vagy álva,de mind1 mert jó),jó a hangulatod,csoportba a legjobb mikor vagy 5-en toljátok úgy van igazán hangulat,némi haluzás :) ,érdekes dimenziók bebarangolása,CSUPA CSUPA VIDÁMSÁG ÉS JÓKEDV AZ EGÉSZ :D

mary:ellazít mint állat,zenét hallgatni isteni érzés főleg egy kis jazz-t :) enni itt is megéri :) némi elgondolkodás fura de jó dolgokon (ez egyéntől függ) :) most ennyi jut eszembe :) és mint már mondtam CSUPA CSUPA VIDÁMSÁG ÉS JÓKEDV AZ EGÉSZ :D

ha szét akarod röhögni az agyadat akkor javaslom a herbált

de ha viszont lazulni akarsz akkor inkább mary :)

jó cuccozást mindenkinek :D

ja és aki pánikol meg ilyesmik az ne szívjon és kész,ha nem bírja élvezni akk ne csinálja :)

2013. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

én egyszer szívtam herbált, de életem legrosszabb döntése volt.


csináltam már sokfajta drogot: extasid, cannabis, speed stb, egyikőjüktől se volt soha semmibajom.


a herbál... az valami pokol! alattomos egy kegyetlen hatást válthat ki az emberből, aki kicsit is hajlamos depresszióra! mindenkire máshogy hat, és ha egyszer szívsz, és se bajod, lehet h a következő árútól korházban fogsz kikötni!


elmesélem az élményem, ami ez 'drog' okozott nekem. egy fél cigi, volt egy ismerősöm vett rá, nagyon dícsérte ezt herbált, gondoltam kiprólálom. 8 szívást szívtam abból a szarból 5 perc után, éreztem hogy nehezedik a testem, kiszárad a szám hevesen ver a szívem, szólok a havernak bajvan mondom nem magam jól tőle. azt mondta igyak vizet, ne gondoljak rosszra, holott alapból jókedvem volt mikor szívtam. aztán a herbál átvette az agyamtól az irányítás és magamon már tudtam uralkodni. mintha 2személy lett volna bennem, és agyam magátol kezde bemesélni nekem a sok hülyeségeket! egy burokbam voltam nem tudtam arra gondolni amire akartam! csak az ösztön vezérelt hazáig. közben fizikai fájdalmaim voltam vert a szívem és azt hittem meg fogok halni, fájtak a végtagjaim áram ütést éreztem az szöveteimven, elviselhetetlen fájdalmaim volta tőle és ráadásul az agy károsodás is kínzott skizofréniát idézzet belölem pánikbetegséget, szorongást. öngyinlkos akartam lenni mert az herbál be mesélte az agyamnak hogy bezakkattam végleg, és úgy fogok élni zavarodottan fájdalommal, maga volt a pokol! megakartam ölni magam olyan fájdalmakat kínokaz éltem át hogy nem voltam hajladó tovább tűrni. de mindig azzal biztattam maggam, hogy várjak még 3 percet, háthacsilapodik hanem, akkor megteszem. a szüleim mentőt akartak hívni, ne kífük nem néztem ki olyan rossul ezért vártak vele, de a kínok kínját éltem átt abban az egy órahosszában! és lassan keztem tisztúlni, a fájdalmak alább hagytak, az áram szerűütés is, és így volt remény. végül, kitisztultam. de a mai napignem tudtam feldolgozni. használtam mindent, exer, cannabiszt egyiköjüktől se volta ksizo elmebetek, de ez a szar kishiján a halálma vitt. senkinek nem ajánlom! ne kockásztassatok. helyette vegyetek igazi füver kicsit drágább de biztonságos. a herbál, egy gyilkos vegyszer , akinek jó, az csinálja, felőlem, majdrájön később milyen betegségei lesznek későb tőle. kisincs vizsgálva, miket tartalmaz pontosan... remélem tanultok az esetemből is. csak azt akarom, h ne éljétek át azt amit én. a kábiutószerekre szavazok ! deezt szintetikus szart a pokolba ahonnan jött!

2013. aug. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim válasza:
Mindenkinek aki herbalozni akar,előbb olvassa el ezt! Kelet Magyarországon élek, és kipróbáltam nagyon sok mindent régebben. Rendszeresen fogyasztottam kólát, alkalmankként speedet és ecstazyt. A fű mindennnapos dolog volt, hogy tudjunk aludni és enni. Soha semmitől nem volt bajunk. 15 éves korom óta gyúrok és küzdősportolok. Én több mint 6 éve futottam bele a herbába. Kint voltunk ukrajnában diszkóban 2 haverommal. Szintén hozzám hasonló alkatok. Ott sokkal régebb óta van mint nálunk. Az átmulatott éjszaka után kaptam a kinti srácoktól, akikkel akkoriban "dolgoztunk" bő 1g-t ajándékba. Mondták, hogy ez oroszországból van valami újfajta fű nagyon ütős. Le se szartam be rakta a haver a gatyába, hazajöttünk, majd két nap múlva jutott eszébe a haveromnak hogy nyomjuk el. A faszom se gondolta, hogy ilyen lesz. Szívtam már a kintiekkel mákszalmát is de ez a cucc borzalom. Minden szavam igaz és most nagyon figyeljetek. Mohók voltunk, nagyon mohók. egtekertük a hosszú papírba a cigit és elszívtuk az összeset hárman. kb 3 perc telt el amikor kezdtünk rosszul lenni. Addig jó volt. Nekem elkezdett verni a szívem, de mint az állat. 140 volt a pulzusom, a vérnyomásom 160/110. Iszonyatosan szorított a mellkasom, azt hittem meg fogok halni. Lezsibbadt a kezem és a lábam, fájt a fejem, belül iszonyatosan sípolt a fejemben valami és halucináltam. Nem kaptam levegőt, olyan volt mint egy infarktus, bepánikoltam és paranoiás lettem, azt hittem meg akarnak ölni. Az egyik haverom dettó mint én csak ő még durvábban, a másik barátom pedig öt perc rosszullét után összeesett. Két kigyúrt üvöltöző állathoz hívták ki a rendőröket, ők meg a mentőt hozzánk. Az összeeset barátomat újra kellett éleszteni összeomlott a keringése. Nekem nyelv alá gyógyszert, izomlazítót és nyugtatót adtak. Bevittek minket a sürgősségire, kérdezték mit nyomtunk, de nem hitték el hogy füveztünk, mert be voltunk feszülve, görcseink voltak. A vérvétel semit nem mutatott ki, vagyis valamit igen de azt nem tudták mi. Kelet Mo.-n addig még nem találkoztak ezzel. A barátom bekattant és úgy is maradt, paranoid skizofréniás lett és a gyógyszerekre sem reagál rendesen. A másik barátom idegrendszere károsodott, kómában volt lélegeztetőn, később Nyíregyházára szállították, majd onnan Debrecenbe de egy állítólagos tüdőgyulladás miatt meghalt a kórházban. Szerintem az orvosok sem tudják mitől halt meg. Én pánik beteg lettem, de még így is én jártam a legjobban. Szerintem megfizettünk a régi bűneinkért. A debreceni doki magyarázta, hogy ezekbe a cuccokra utólag permetezik rá a hatóanyagot. És miligrammokat, vagyis a gramm ezred részét. Szabad szemmel nem islehet látni az olyan kevés az egy gramm ered része. És akkor van gebasz ha oda nem annyi jut , hanem akár a százszorosa is. Fűnél ez soha nem fordulhat elő, de ennél igen. SOHA NE PRÓBÁLJÁTOK KI!!! Mindenki jó valamire, ha másra nem, hát elrettentő példának.
2013. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
tessék. egy újabb bizonyíték hogy ez a herbál egy gyilkos szer.
2013. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim válasza:
Van egy mentős barátom. Nagyon durva dolgokat mesélt a herbáról. Főleg a régebbi cuccokkal volt gond. Fiatalok kerültak kórházba, megkattantak tőle. Pánikbetegség és paranoid skizofrénia amit okoz. Akár egyszeri használat is, de bele is halhatsz. Sokszor azt sem tudják mitől hal meg az illető. Olyat is hallottam akinek a haja hullott tőle. Szintetikus kotyvasztott vegyszeres szar.
2013. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim válasza:
Ez egy nagy marhaság piros lessz a szemed össze húzodik nem érzed a lábaidat olyan mint ha belennél rúgva és kivan száradva a szád nekem már volt olyan besziívtam és egy csomó vizet ittam kihánytam mert nagyon szar érzés szar ize van
2014. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!