Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átverés a Zepter-Tesco nyeremé...

Átverés a Zepter-Tesco nyereményjáték?

Figyelt kérdés
Felhívtak ma, hogy a Tescoban kitöltöttem egy kérdőívet, és nyertem egy Zepter ajándékot. Kedden kellene elmennem érte, és valami előadást kell csak meghallgatni. Tudtok erről valamit? Ha csak átverés, nem szívesen tölteném ezzel az időmet, de azért kihagyni sem szeretném a lehetőséget, ha tényleg nyertem. Csak én már valahogy nem tudok bízni az ilyen könnyeb jött ajándékokban.
2008. ápr. 25. 20:29
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim válasza:
17%

Véleményem szerint a Zepter által forgalmazott termékek kitűnő minőségűek és időtállóak.A Bioptron lámpáról csak és kizárólag jót hallottam.Használja kozmetikus ismerősöm is,akinek a vendégei maximálisan elégedettek a kezelésekkel és használja családtagom is az izületes végtagjaira.

Gondolom ezt a tényt nem vitatja senki.Itt nem is ezzel van a gondja többeknek ,hanem az értékesítés módjaival.Erről pedig annyit,hogy engem is már hívtak ilyen bemutatókra,de egyszer sem mondták azt,hogy nyertem.Elmondták,hogy ha részt veszek az előadáson,akkor kapok a végén ajándékot és eldönthetem hogy vásárolok e vagy sem.Nincsen ebben semmiféle kötelezettség vagy átverés.

Ezek a termékek valóban drágának számítanak,logikusan ki lehet következtetni hogy nehéz eladni belőlük hiába jók.

Az értékesítők persze,hogy megpróbálják meggyőzni az embereket,hogy vásároljanak hiszen ez a dolguk.Az pedig egyénileg működik,hogy ki milyen vehemenciával próbálja ezt elérni.Nekem eddig semmiféle nyereményt nem ígérgettek.Tipikus magyar mentalitás ,hogy az ember azonnal ráér,ha ajándékkal kecsegtetik,rohan a megadott címre és felháborodik,ha előtte tenni is kell érte valamit.Ebben az esetben egy órát melegednie egy teremben és hallgatni az előadást.Ráadásul,ha jól tudom vásárlás esetén+ajándék jár.

Olvastam fentebb egy hsz-t,benne ezzel a kedves mondattal:"aki nem talál munkát,az el megy értékesítőnek,vagy telefonosnak ! Vagy aki nem jó semmire,mert ilyen helyekre minden barmot felvesznek,ahogy a mellékelt ábra is mutatja."

Addig persze nem ér el az agykapacitás,hogy tanulás vagy/és gyerek mellett,átmeneti kisegítő megoldásként,vagy épp kisebb rokkantság miatt vállal valaki ilyen munkát?!Nem kell ezeket az embereket ledegradálni,amúgy sincsen könnyű dolguk.Aki akar vásárol,aki meg nem az tegye le a telefont és ne remegjen a térde a megbeszélt napig az ajándékért..

2011. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim válasza:
47%
Én most kezdtem a Zepternél...és érthetően közölték velem és társaimmal, hogy az első 1-2 hónap nehéz lesz.de ez minden munkahelyen így van szerintem.Én eddig Tescóztam...nah az átverés...mert ha 110ezret keresek egy hónapban és 60 kapok kézhez, érettségivel és szakmával akkor hol az igazság...ha kitartó vagy és dolgozol, meg lesz az eredménye.aki csak 2 hétig dolgozott akkor az nem dolgozott és nem volt elég kitartó.Senki sem tanult meg egyből járni,sokszor esett el, mégsem adta fel.Nekünk is van Zepter termékünk, és maximálisan megfelel.Különben aki nem ismeri a céget csak hallomásból ne mondjon rosszat róla...senkinek nem esik jól, ha mások által elmondottak alapján ítélik meg helytelenül.Senki és sem nem tökéletes,és ha egyszer rossz tapasztalata volt nem biztos, hogy akkor az rossz is.Nekem kiváló mentoraim vannak,remek az itteni társaság.Akaraterő és kitartás,dolgozni mindenhol kell.
2011. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok abban, hogy a Zepternél is van, aki tisztességes eszközökkel dolgozik. De rengeteg munkatárs NEM, és úgy tűnik, nincs a cégnél megfelelő odafigyelés ezekre a kollégákra és a munkamódszereikre, vagy pedig nem mondják el nekik, hogy ETIKUSAN JÁRJ EL!


A problémám többek között, hogy felad egy hirdetést "irodai adminisztrátor" pozícióra, holott értékesítőt keres. És külön felhívja a figyelmet arra, hogy nem ügynöki munka. Ez talán szó szerinti értelmezésben igaz, de megtévesztő - a közember alkalmazotti státuszú állásra fog számítani. Ehhez képest egy termékbemutatón találja magát, ahol vásárolhat vagy beléphet munkatársnak.


Idézem Kiss Bernadett névvel ellátott freemail-es címről érkező választ, bár az aláírásban már Juhász Szabina szerepel. Számotokra miről árulkodik az, hogy az illető úgy tűnik nem adja a nevét ehhez a dologhoz?

És sem ez előtt az email ellőtt, sem ez után nem mondta el a hölgy (valós neve ismeretlen), hogy Zepter és termékbemutatón kéne részt vennem)


Üdvözlöm!!

Megérkezett hozzánk a jelentkezése, elso körben úgy


döntöttünk, hogy


szívesen találkoznánk Önnel személyesen. Röviden a munkakörről:

Feladatok:

- ügyfelekkel való kapcsolattartás

- ügyfelek fogadása

- árajánlatok, hitelajánlatok készítése

- szerződések megkötése

- vezető (értékesítő) munkájának segítése Természetesen továbblépési lehetőség is van. Gyakran feltett kérdésekre a válasz: nem szükséges hozzá vállalkozói igazolvány, és nem ügynöki munka, kizárólag irodai tevékenységeket kell elvégezni.

A személyes állástájékoztató időpontja: 2011.03.16. 13:00 vagy 2011.03.17. 13:00 óra cím: Budapest, XIII.kerület Váci út 187.


(Az irodába eljutni M3-as metróval Újpest-városkapu


megállóig közlekedve


lehet, onnan pár perc sétára, a Tesco előtt található 2.irodaépület a


187-es. Autóval érkezve a Váci úton jobbra, a Tesco előtt


található 1.irodaépület.)


A földszinten a recepción fogom várni Önt, de legyen kedves jelezni, hogy állás ügyben jött.


Legyen kedves egy önéletrajzot is magával hozni és kérem jelezzen vissza, hogy melyik időpont alkalmas Önnek.


Ha esetleg a megadott időpont egyike se felel meg Önnek, kérem jelezze mailbe, hogy új időpontot adhassak. Felhívom azonban figyelmét, hogy második találkozó szervezésére csak akkor kerül sor, ha az első alkalmával nem sikerül a pozíciókat betölteni.


Köszönöm


Juhász Szabina


--------------------------


> FIGYELEM! EZ AZ ÜZENET BIZALMAS INFORMÁCIÓKAT TARTALMAZ,


MELYEK


> MEGISMERÉSÉRE KIZÁRÓLAG A CÍMZETT JOGOSULT. AZ ÜZENET


TOVÁBBÍTÁSA,


> KÖZZÉTÉTELE SZIGORÚAN TILOS. EZEN JOG AZ ESETLEGES TÉVES


KÉZBESÍTÉS ESETÉN


> SEM VESZÍTI ÉRVÉNYÉT. AMENNYIBEN NEM ÖN EZEN ÜZENET


CÍMZETTJE, SZÍVESKEDJEN


> TÖRÖLNI ANNAK MINDEN PÉLDÁNYÁT, ÉS ÉRTESÍTSE A FELADÓT.


FELHÍVJUK FIGYELMÉT


> HOGY EZ AZ ÜZENET VISSZAÉLÉS ESETÉN EGYEDILEG AZONOSÍTHATÓ ÉS


> VISSZAKERESHETŐ. KÖSZÖNJÜK KÖZREMŰKÖDÉSÉT!

2011. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdeztem:


Tisztelt Juhász Szabina,


március 16-án, szerdán 13:00 megfelelő, köszönöm visszajelzését és a tájékoztatást! Kérem, hogy pontosítsuk, a munkakör alkalmazotti státuszú, fix bérezést biztosít?


Üdvözlettel,


ERRE MÁR NEM JÖTT VÁLASZ!!!


Nyugodtan keresd vissza Bernadett/Szabina/xyz/wqs vagy akárhogy hívnak! :))

2011. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 Péter1 válasza:

Én ma voltam a Váci úton az előadáson mivel kitöltöttem a remek tescos szelvényt. 2 napig folyamatosan hívgattak, hogy ugye megyek és viszek magammal valakit. Telefonon többszőr is megkérdeztem az "uriembertől aki Géringer Zsuzsanna aszisztense volt" azt a bizonyos zepter ednykészletet amit állandóan hajtogatot nyereményként, a válasz minden esetben az volt, hogy igen megkapom ha elmegyek. Mire az előadásnak vége lett az edénykészlet összezsugorodott 1 késélezőre!!!! De 20-an próbáltak meggyőzni róla, hogy részletre vásároljam meg az edénykészletet 662 ezerért mert nagyon jól járok vele.

SZÓVAL ENNYIT A TESCOS ZEPTERES NYEREMÉNYJÁTÉKRÓL. SZEMÉLYSZERINT AZT JAVASLOM NE DŐLJÖN BE SENKI!!!!!!

TÖBBE KERÜLT A BKV-ZÁS MINT A KÉSÉLEZŐ!!!!!!

2011. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 llaci56 válasza:
Ha egy Zepternél dolgozó le "okostojásozza" a leendő ügyfeleit, akkor mi várható a cégtől???
2011. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim válasza:

En is kaptam ilyen telefont orultem is neki aztan elolvastam ezeket a hozzaszolasokat.

asszem meggondoltam magam.

sajnos pozitiv infot nem talaltam benne bar nem olvastam vegig mindet, de az osszes tortenet ugy kezdodik ahogy az enyem....

nem is tudom melyik filben volt a "a magyar ember szereti a potyat" ugy latszik en is ide tartozom, de mostmar elobb gondolkodom is mielott valaszolok egy ilyen hivasra.

A baj csak az hogy olyan keves szerencse eri a mai embert hogy rogton ugrik egy ilyen lehetosegre...

ez van. en nem megyek el.

2011. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
A [link] on van egy könyv vagy mi, amit egy bennfentes írt és vagy 15-20 módszert ír, ahogy átverték az embereket,
2012. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
És milyen érdekes, hogy a könyvet a blogról már el is távolíttatta a Zepter!
2015. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!