Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átverés a Zepter-Tesco nyeremé...

Átverés a Zepter-Tesco nyereményjáték?

Figyelt kérdés
Felhívtak ma, hogy a Tescoban kitöltöttem egy kérdőívet, és nyertem egy Zepter ajándékot. Kedden kellene elmennem érte, és valami előadást kell csak meghallgatni. Tudtok erről valamit? Ha csak átverés, nem szívesen tölteném ezzel az időmet, de azért kihagyni sem szeretném a lehetőséget, ha tényleg nyertem. Csak én már valahogy nem tudok bízni az ilyen könnyeb jött ajándékokban.
2008. ápr. 25. 20:29
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim válasza:
46%

Sziasztok! Jó hogy megtaláltam ezt az oldalt. Szeretnék felvilág

ositást adni a Zapterről. Nem kéne az egész Zeptert egy kalap alá venni. A Lámpások ilyenek de az edényesek nem nekem van edény szettem és zepteres. Nagyon meg vagyok elégedve vele és tényleg egészségesen lehet vele főzni olaj nélküli sütés mert ezekbe az edényekbe befele párolunk.Amióta az edényt használom megtakarítok gázt,vizet,és ami fontos időt ugyanis félóra alatt meg főzők egy menüt.Én nagyon szerettem az edényeimet.Az edényeseknél nem erőszakosak senkivel nem kötelező semmi.

2009. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim válasza:
37%

Kedves Olvasók!

Nem szándékozom senkivel vitába bocsátkozni, de az a vélemnyem, hogy ha valaki teljes körűen nincs tisztába valamivel, akkor kár annak rossz hírét kelteni. Nekem is csak kellemes tapasztalataim vannak a Zepter ilyen irányú tevékenységéről. Egy olyan cég, aki térítésmentesen, sőt ajándék adásával, - bármilyen kis értékűnek tartjuk azt - hajlandó részletes tájékoztatást adni termékéről, azt csak becsülni lehet. Próbáld csak ki, ha bemész egy "multiba" szóba állnak-e veled, vagy ha keresel valamit találsz-e egy segítókész eladót a közelben. Ez az ún. közvetlen értékesítés lényege, ahol az ügyfél a fontos, ha vesz, ha nem. De legalább minden kérdésedre választ adnak. Egyébként az előadás maxumum 1 óra és ott csak fontos információkhoz juthatsz, ha érdekel.

2009. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim válasza:
25%

Kedves balek:P jót mosolyogtam az írásodon

ha nem ismersz valamit miért kell nem igazat álítani? szted azért kapott vki nobel díjat egy felfedezésért mert az annyira rossz? szted annyira rossz ha egy szinte mozgásképtelen néni újra elkezd mozogni?,vagy nem tömi magát fájdalom csillapítókkal ?

menj ki az utcára kérdezz meg 20 embert tuti találsz Bioptron használót kérdezd meg rendszeresen használja e és mire és meg van e vele elégedve ,meglepődsz de aki rendszeresen használja 99% ban igennel fog válaszolni


a másik ha anniyra hülye vagy h nem állsz ki az ajándékodért megérdemled h ne kapd meg,ja idő pénz ma vki ha nem szán egy órát az egészségére az többet fog elkölteni rá mint amit az az egy óra alatt keresett volna amit "elvett" a zepter tőle

ja ezekszerint az autót se fogod átvenni ha kihúzzák közjegyző előtt a neved?:P

2009. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim válasza:
28%

Kedves kritizáló emberek!

Én egy zepteres kolléga vagyok.Szóval kezdjük az elején:

1.Nem kötelezö semmilyen kérdöívezésben segíteni senkinek sem.

2.Az az üzletkötö hibája ha azt mondja hogy nyertél valamit mert ilyenröl szó sincs.Azt kellene elmondania hogy mivel segitett JOGOSULT EGY EGÉSZSÉGÜGYI UTALVÁNYRA:

Amit átvehet.

3.Amikor bejön átvenni azért van az a 15 PERCES bemutatás hogy tudja hogy mit vehet igénybe 3-szor díjmentesen.Hiszen lehetne egy villanyizó is benne.

4:Nem kötelezö vásárolni.

Ne haragudjanak maguk szerint véletlenül kapott a lámpa olyan minösítést mint egy lélegeztetö gép???Vagy mint egy altató gép????

Lehet inkább 20-30 ezreket költeni a patikában mindenféle sz*r fájdalom csillapitóra meg gyulladáscsökknetöre meg aki cukros löjje magát naponta 20-szor inkább minthogy elég volna az 5.Vagy egy izületes feküdjön az ágyban egésznap és ott érje a halál mert hisz az olyan embereknek akiket nem az egészségük érdeklik hanem az hogy mivel lettek gazdagabbak azok mondanak ilyet egy orvostechnikai eszközre.A volt zepteres kollégáknak meg csak annyit hogy itt nem csak az agyagiakra kell koncentrálni hanem tényleg egy kicsit az emberekre vigyelni akik megtiszteltek azzal hogy meghallgatnak mert sajnos látszik ha valaki pénz sovár.Ha FÖLEG kitartobb és kevésbé pénzsovár emberek jönnének hozzánk dolgozni sok minden másképp lenne.Kevesebb rossz kiritikát kapnánk és elötérbe kerülnének az igazi érvek és jó dologok a bioptron lámpa mellett.


U:I:Engem a meddöségtöl mentett meg ugyhogy engem nem érdekelt az ára.Hiszen van naponta 100 forintom magamra hogy teljes életett élhessek.Szerintem meg kiprobálni és felvenni az utalványt mindenképpen megéri.Hisz megtapasztaljuk magunk a hatását és tényleg lehet nyerni sorsolás utján autót és termékeket de ehhez az kell hogy amit mi adunk szelvényt kitölteni és egy záróesten megjelenni.Ennyi az egész

2009. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim válasza:
15%
Jahh az elfelejtettem megirni.Nem kell aláirni semmilyen szerzödést sem ha csak nem az ügyfél kéri.és nem millios termékekröl van szó 100 ezertöl 800 ig de az már egy termék család nem egy készülék.Ugyhogy köszi a jó kritikákat kedves tudatlan emberek.
2009. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
96%

Olyan jó érzés, amikor egy ilyen helyesírással rendelkező ember "letudatlanoz"...

Érzem, hogy valamit jól csináltam! :)

2009. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim válasza:
21%
Lehet hogy nem tud helyesen írni! De amit írt az teljesen igaz és tényleg tudatlan az az ember aki minden félét ki talál a zepter-ről. Ugyanis az emberek nem foglalkoznak az egészséggel minden hülyeséget megvesznek és arra nem gondolnak hogy milyen káros anyagok vannak benne.Az egészségre meg nincs pénz!!!!!!! Már csak akkor foglalkoznak az egészséggel mikor már késő és nem lehet segíteni. Meg még annyi autót vagy más hülyeséget vesznek hitelre.Ha az egészség-röl van szó akkor drága pedig szerintem nem.
2009. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim válasza:
18%
Ne haragudj a helyesírásért.Csak siettem kiirni magamból amit gondolok.Jahh és nem ezzel kellene foglalkozni hanem azzal ami benne foglalatatik.Köszike
2009. jún. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim válasza:
12%
Amugy mi vagy te helyesírási szótár?Szerintem 2 vagy 3 van benne.Mindig is jó helyesiró voltam.Ugyhogy köszike "tudatlan" a beszólást.
2009. jún. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim válasza:
17%

Sziasztok!

Elég felháborítónak tartom amit itt írnak sokan a Zepterről.Az igaz,hogy minden ember más.Sajnos vannak olyan üzletkötők, akikre esetleg igaz amit leírtatok.De ne általánosítsatok.A Zepter nem sokáig tűri meg ezeket az embereket.Azt is felháborítónak tartom,valaki arra használja fel az oldalt, hogy a lámpásokat szidja, az edényeseket dícséri.Itt arról van szó, hogy azokat az embereket meggyőzzük akik esetleg már bizalmatlanok.Az, hogy mit nyert való igaz nem tudja megmondani a kereskedő.Hiszen folyamatosan forognak a nyeremények. A lámpás kezelést több alkalomra biztosan.Lehet fikázni, de olyan emberekkel kellene előtte beszélni akiknek esetleg megmentette az életét, vagy a lábát.Vagy egy gerincsérvműtétet elkerült,gyerekek komolyabb problémáit megoldja fájdalommentesen.Nem olcsó dolog a kezelés, amit ingyen nyerhetsz.Természetes, hogy van előtte egy előadás.Hiszen ismertetni kell, hogy ki használhatja és hogyan. Aki számára ismeretlen, az megismeri.Érdekes, hogy ha átverés, miért használják orvosok, kórházak.Mindenféleképpen nyersz vele ha csak az előadást is hallgatod meg. A serződést pedig senki nem kötelez, hogy írd alá.Ha te biztosan nem akarod. Ha valaki aláírta, az már valamilyen szinten szeretné, és hisz benne.Csk utána kedves jóakarok meggyőzik, hogy hülyeség.Erről már nem a kereskedő tehet.Igenis van nyereményjáték, és nagyon sok lehetőség, hogy átverés nélkül jóljárjanak az emberek.

2009. jún. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!