Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átverés a Zepter-Tesco nyeremé...

Átverés a Zepter-Tesco nyereményjáték?

Figyelt kérdés
Felhívtak ma, hogy a Tescoban kitöltöttem egy kérdőívet, és nyertem egy Zepter ajándékot. Kedden kellene elmennem érte, és valami előadást kell csak meghallgatni. Tudtok erről valamit? Ha csak átverés, nem szívesen tölteném ezzel az időmet, de azért kihagyni sem szeretném a lehetőséget, ha tényleg nyertem. Csak én már valahogy nem tudok bízni az ilyen könnyeb jött ajándékokban.
2008. ápr. 25. 20:29
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim válasza:
15%

Sziasztok


Na segítek nektek én ott DOLGOZOM nekem elhihetitek...

Menete a történetnek: Megbeszélt időpontban bejöttök/bejönnek be kell diktálni a saját nevet meg a meghívó nevét és ez alapján történik az ajándékok száma tehát aki fel van írva és beül az előadásra kap kezelést 2főre 3x alkalommal illetve egy tárgyi ajándékot ami konyhai kiegészítőkből áll(csúcsminőségű) ha valakit érdekel hívjon:06706309868 Botos Gábor vagy írjon botos.gabor@hotmail.com Bebizonyítom h ez így is van egyébként minden kötelezettségtől mentes ingyenes program.

Hívni/írni lehet bizalommal.

2009. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim válasza:
12%
Nem fogsz nagy értékü tárgyi ajándékot kapni.De kapsz.Ettől függetlenül érdemes elmenni ha van rá egy szabad orád..Sok hasznos dolgot mondanak.S persze vásárolni is lehet,de ezt persze mindenki maga dönti el...:)Mert mindenkit csak arra lehet rábeszélni,amire hadja....
2009. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
77%

Én ma találkoztam egy zepteressel A TESCOba, aki azt mondta, hogy holnap átvehetem a nyereményem, amit azért nyertem, mert kitöltöttem a kérdőívet! Hát állítom, hogy akkorát hazudott!!!!

DIREKT MEGKÉRDEZTEM, HOGY NEM KELL TERMÉKBEMUTATÓT HALLGATNOM? A CÍMEMET NEM ADJÁK TOVÁBB? EZEKRE IS NEMET MONDOTT, AKKOR MOST MI VAN??

2010. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim válasza:
20%
Sziasztok!Énis azt hittem,hogy átverés és hazugság az egész!!DE már kb 1éve a zepternél dolgozom,és nagyon jól keresek.de nem avval hogy embereket verek át!!PL a bioptron pro1 -es lámpát egy cukor beteg néni aki az ügyfelem használja féléve!!És fele annyi gyógyszert szed!!!Akkor miről beszélünk!!AKI NEM ISMERI A ZEPTERR ÉS MÉG EGY EGÉSZSÉGÜGYI TÁJÉKOZTATÓN SEM VOLT!!AZ CSAK HALLGASSON!!!!
2010. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim válasza:
8%

Úgy látom eléggé megoszlanak a vélemények a Zepterről.

Szintén a Zepter Medical értékesítői csoport munkatársa vagyok, vagyis igen, mi foglalkozunk Bioptron, Bioptron Pro 1, Bioptron Family, Color Therapy, Therapy Air Ion és Aqueena termékekkel. Mielőtt bárki leírná, hogy a Zepter ilyen meg olyan rossz, meg hogy csak az edényei jók stb., előbb tapasztalja meg, hogy mit is tudnak ezek a készülékek. Ellentétben e TV Shop-os, Tesco gazdaságos mindent tudó csodakütyük tizenötkilóért "csak most csak önnek, hívjon bátran" termékekkel, a Zepter nem kevés pénzt fektet abba, hogy tényleg olyan termékekkel álljon elő, amelyek valóban az egészségünket szolgálják. A múlt héten egy előadáson volt egy nyugdíjas vendég, aki 4 éve vásárolt közepes méretű Bioptron lámpát próba szerencse alapon, mivel a férje lábát le akarták venni az orvosok. Fél évvel később semmi baja nem volt a férjének, a mai napig két lába van, és semmi izületi problémája nincs.

Mellesleg aki annyira kíváncsi, az nyomja le egy maszek orvosnál a kilincset jó pénzért, aztán figyeljen okosan, mert sok helyen előkerül a Bioptron lámpa is.


Javításképp megemlíteném azért, hogy a Zepter 6 Brand-ben dolgozik, nem 4-ben. Mielőtt bárki véleményt alkotna, előbb tapasztalja meg hogy valójában mit is tudnak ezek a készülékek. Lehet hogy pár ember unalmasnak tartja a bemutatókat, de ha megpróbál ép ésszel gondolkodni, akkor rájön, hogy csak arra próbálnak rávilágítani mennyire él egészségtelenül.


Tescoban osztogatott szelvényekkel kapcsolatban:

Jelenleg 9-3as Saab személygépkocsit lehet nyerni, cégen belüli munkatársak közt pedig Mercedes C-osztályt sorsolnak.

Ingyenes nyereményszelvényért, aminek a kitöltéséhez neked csak egy aláírást kellett adnod, és 2 percnél többet nem vett el az életedből nem tudom mit vársz. Ingyen ne várjon senki hatalmas ajándékot, viszont lehetőséget, tudást mindenképp kapsz abban a cirka 50 percben.


Még valami: magam is látom, hogy bizony a Tescoban és más bevásárlóközpontokban az emberek napi szinten hordják haza a láda sört. No kérdezem akkor én, ha azt meg tudja venni a sok okostojás minden nap, akkor a Zepter termékei hol drágák? Ha a napi 1-2 doboz cigire futja minden nap, akkor hol drága a Zepter?

Olyan dolgokra költenek az emberek havonta több tízezer forintot, amivel pont az egészségük teszik tönkre.


Mellesleg a győri irodában nem hallottam olyasmiről, hogy sutyiban szerződést akarnak veled egyből tölteni, vagy rá akarnak dumálni. Vagy megveszed, vagy nem, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit vesz meg. Azonban ha valaki nem rendelkezik semmilyen Zepter termékkel, az inkább csendben alkosson véleményt, nem a semmiért büszkélkedik a cég háromszoros Superbrands minősítéssel. Míg a sok multi vonul ki, épít le, addig a Zepter él és virul, a munkatársai elégedettek, jó környezetben, baráti hangulatban dolgoznak, és bár sok ostoba emberrel is összefutnak, de mi azért dolgozunk, hogy mások egészségén javítsuk, illetve óvjuk azt!

2010. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim válasza:
38%

A zepter 5 csoportra bontja a kereskedelmet: MEDICAL, KOZMETIKUM, LUXUS TERMÉKEK, HOME ART, HOME CARE!

Egyik sem függ a másiktól!

Én a medical programban vagyok, sok rossz visszajelzést kapunk az edényesek miatt, mi úgy hívjuk be az ügyfelet hogy tudja miért jön, és hogy mennyi időt rabolunk el tőle! Nálunk nem előadást hallgat végig hanem egy egészségügyi tájékoztatót, beszélgetünk vele, az ajándékot mindenképpen megkapja még akkor is ha nem hallgatja végig a tájékoztatót! Valóban kupont adunk 3-5 kezelésre szólót amelynek több mint 30000 Ft az értéke , ha családi bemutatót tartunk viszünk tárgyi ajándékot is! Legyetek szívesek ne terjesszetek valótlant, én nem gürizek, rengeteg szabad időm van és még is egész jól keresek!

2010. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
Hát a [link] on elég részletesen írnak a dologról :-)
2010. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim válasza:
20%
Teljesen egyetértek az utolsó előtti és az az előtti komment írójával.Zepternél dolgozom.Már a nyereménykupon kitöltésekor és a telefonos beszélgetéskor elmondjuk,hány perces elfoglaltás lesz és milyen egészségügyi tájékoztatóról van szó,ajándékot pedig akkor is kapnak,ha elöbb elmennek(ált.konyhai kiegészítő nálunk is,aki a kicsinek nem tud örülni,az már magára vessen...az életben is biztosan így viselkedik)megkapják az 5alkalmas kezelési bérletet,sőt aki rászorul annak még 10 vagy több alkalmat is adunk.És szerződést is csak saját akaratukból írnak alá,senki sem kényszeríti őket.Laikusokat várjuk sok szeretettel a tájékoztatóra,mert csak arról tudnak így nyilatkozni,amiről nem tudnak semmit(tisztelet a kivételnek).
2010. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim válasza:
0%
sziasztok én is a zepternél dolgozom már rég óta nem szar kinai gyártmányu kütyüket árulunk hanem minőségi svájci termékeket szerintem amit a kórházak is használnak abban felesleges kételkedni és azokról az a véleményem akik lehordják a zeptert hogy nem hisznek benne azok hülyék és sóherek
2010. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim válasza:
58%

Sziasztok !


Azt elismetem,hogy a Zepter termékek jók,mert nem méjd in csájná egyik sem,hanem minőségi dolgokat adnak. Engem felhívott a napokban egy nő és azt mondta,hogy részt vettem egy nyereményjátékban és még a telefonszámomat is megadtam. Mondtam neki,hogy ne nézzen hülyének,mert havonta egyszer megyünk a Tescoba és akkor is éjfél körül,amikor már ember is alig van,nem hogy kérdőívezők. És én SOHA nem válaszolok semmi ilyenre,az meg,hogy a számomat is megadjam,egyenesen kizárt! Azt még megértem,hogy telefonkönyvből hívogatják az embereket,de egy mobil számot,ami nem is az én nevemen van,honnan szereznek meg? Gondolom akkor most számítanom kell arra,hogy havonta nyerek valamit... én nem mentem el! És nem is fogok... Nem költök gyógyszerre sem,ezután sem fogok... De nem tudom honnan szerzik meg a számokat...

2010. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!