Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átverés a Zepter-Tesco nyeremé...

Átverés a Zepter-Tesco nyereményjáték?

Figyelt kérdés
Felhívtak ma, hogy a Tescoban kitöltöttem egy kérdőívet, és nyertem egy Zepter ajándékot. Kedden kellene elmennem érte, és valami előadást kell csak meghallgatni. Tudtok erről valamit? Ha csak átverés, nem szívesen tölteném ezzel az időmet, de azért kihagyni sem szeretném a lehetőséget, ha tényleg nyertem. Csak én már valahogy nem tudok bízni az ilyen könnyeb jött ajándékokban.
2008. ápr. 25. 20:29
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim válasza:
29%
te honnan tudod hogy nem fogsz gyógyszerre költeni ?bárcsak úgy lenne de hát tetudod neked legyen igazad
2010. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim válasza:
0%
ja és mellesleg nem a tel könyvből telefonálunk te tanyasi bunkó paraszt
2010. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
100%

2010. 07. 31. 12:09

Ez a Zepter hivatalos kommunikációja?

Szedd össze magad, ember! Így nem írhatsz egy cég képviseletében! Irgum-burgum!

2010. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
Te kis szerencsétlen hülye ! Először is : Ezért tart ott a cég,ahol,mert ilyen primitív senkiket alkalmaznak,mint amilyen te is vagy! A 8 általánosod meg van egyáltalán? Másodszor : Ha valóban ott dolgozol (?)akkor neked pontosan kell tudnod,hogy igenis telefonkönyvből dolgoztok,már aki... Ezt biztos forrásból tudom,idő közben az egyik ismerősöm is oda ment dolgozni. Tudod hogy van ez... aki nem talál munkát,az el megy értékesítőnek,vagy telefonosnak ! Vagy aki nem jó semmire,mert ilyen helyekre minden barmot felvesznek,ahogy a mellékelt ábra is mutatja. Mellesleg meg maradj meg magadnak,mert szerintem ha lebontom a fizetésemet,akkor egy héten többet keresek,mint te fél év alatt a telefonálgatással,vagy az értékesítéssel. Egyik sem mehet valami jól! :) Pláne ilyen stílussal ! Előre szólok,hogy ismerem a fajtádat,mert sajna sok ilyen van mint te,tudom,hogy arra élvezel,ha beszólogathatsz,mert különben a kutya nem foglalkozna veled és így szeretnéd magadra felhívni a figyelmet. Ha lenne rá pénzed,elmehetnél pszichológushoz! :) Ha még sok ilyet írogatsz,akkor lehet megszánunk és összedobjuk neked. :D Na ezzel csak azt akartam mondani,hogy most örülsz,hogy reagáltam a szánalmas üzenetedre és alig várod,hogy válaszolhass. De mivel intelligencia hiányában vagy, ezért semmi értelmeset nem fogsz írni,csak káromkodni és anyázni ! :D :D :D :D HAJRÁ KISGYEREK !!!!
2010. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim válasza:
87%

semmi gond nem lenne velük ha előre közölnék hogy termékbemutató. utána apró ajándék és ennyi, de nem ezt csinálják,

pár napja a Békéscsabai Maki nél megállított egy közvéleménykutató kávéfogyasztással kapcsolatos kérdőívet töltöttem vele majd kedvesen elkérte az adataim jelezte hogy pár válaszoló majd valószínű ajándékot fog kapni.

Eltelt két nap, csörög a telefonom, felhívtak hogy pár napja kitöltött kérdőívemet kisorsolták, (5000 emberből 50 et sorsoltak ki) és amelyik időpontban nekem jó fáradjak be a nyereménycsomagomért békéscsabára a gyulai ut 2 szám alá.

Bemegyek nagy boldogan, majd leültetnek egy teremben, gondoltam más embernek is a péntek 4 óra volt a jó.

mikor körbe nézek akkor látom hogy tele zepter feliratokkal a term, megjelenik egy csaj és szó nélkül belekezd a mondókájába a viztiztító fantasztikusságáról.

Én tudom hogy ezek jó termékek, csak én nem ezért jöttem, engem ÁTVERTEK ÉS BECSAPTAK, aztmondja a csaj hiogy nem így van hisz ad ajándékot majd nekem, MONDOM NEKI HALÓ NYERTEM EGY TERMÉKBEMUTATÓT AMIT TARTHATNÉK OTTHON IS ?

csaló hazug banda a békéscsabai és megtettem a szükséges jogi lépéseket is hogy ezt ne tehessék meg más emberekkel.

'

2010. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim válasza:
100%
még hozzátenném hogy Szerintem senkinek semmi köze ahhoz hogy biofos lámpára költöm a pénzem vagy sörre, én a sört hasznosabbnak tartom még akkor is ha nemszeretem és nemigazán érdekel másoknak mi a véleménye erről de azthiszem pár ügyes zepteres már erre a fórumra is saját kis termékbemutatót tett fel hátha valakinek eltudnak adni valamit. a kérdés az volt hogy átverés e nem az hogy mit árulnak és hogy az mennyire jó, akit ez érdekel az mennyen a termékbemutatókra, akinek van tapasztalata ezel kapcsolatban és szeretné megosztani ezzel elősegítve a kérdés eldöntését az írjon ide.
2010. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim válasza:
0%

Na valaki,aki felfogja,hogy nem átverés!

Elmondanám,hogy a Bioptron lámpa nem gagyi,ahogyan egyesek mondják,hanem gyógyít.Ezt a gyengébbek kedvéért mondom,de úgy látszik hiába,ha valaki nem figyel.Senki nem mondja,hogy a gyógyszert el kell hagyni rögtön,de a készülék használatával jelentősen csökkenthető.Án is használom a három gyerekemnál és rengeteg gyógyszert sporoltunk meg.Az ajándékok nem 100Ft-sok,hanem mínőségi olasz konyhai ajándékok.De aki a kicsit nem becsüli,az a nagyot nem érdemli!!!!!!!!!

2010. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim válasza:
100%
szerintem nem figyeltél! a kérdés nem az volt hogy világít e a bioptron lámpa, ahhoz keress másik topicot!!
2010. aug. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

"A személyesen utcán vagy kórházban esetleg orvosi rendelőben készült felmérés is sokszor fénymásolt papírra készül és általában soha nem kerül feldolgozásra hacsak a kereskedői címlistába kerülést nem nevezzük feldolgozásnak.

Aztán kell egy ürügy amivel felhívhatom.

Ez az ürügy manapság általában az "Egyészségügyi felmérés".

2006-ban pl. két hónap alatt készíttettem 11.500db felmérést csak Budapesten, hogy menjen a szekér."


Idézet a zeptersecret c. könyvből [link]

2010. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%
Zepterről annyit, hogy nyereménnyel csábítanak, aztán odamész, meghallgatsz egy előadást és sok esetben az a nyereményed, hogy X Ft kedvezménnyel megveheted a Bioptron lápát. Sok esetben a végén még a kedvezmény sem annyi, amennyi. Komolytalan, gerinctelen banda, saját magukat égetik ezekkel a húzásokkal. Álláshirdetéseket adnak fel és konkrétan az ember pofájába hazudnak. Ők maguk írják le, hogy nem ügynöki munka és nem vállalkozóként kell csinálni. Azt nem mondja, hogy alkalmazottként, csak azt, hogy nem vállalkozóként. Ügyes kis csúsztatás... Megtévesztés... A legszebb az egészben, hogy a kedves kollégák nem adják ám a nevüket ezekhez a dolgokhoz. Beregisztrál egy freemail-es email címet, ahol névnek meg van adva Kiss Bernadett és Juhász Szabinaként írja alá. Szánalmas, beteg banda!
2011. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!