Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melegek ti mennyire vagytok...

Melegek ti mennyire vagytok tanultak? Mit dolgoztok? Hol tanultatok?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy a hozzám hasonlóan meleg emberek miket értek el az életben, mert arról mindenhol lehet olvasni, ki milyen buliba jár, de a másik oldalról sehol nem.

2013. okt. 15. 18:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 anonim ***** válasza:
100%

A 21%os egy provokátor?! :O

Hidd el, sokkal boldogabbak vagyunk mint az átlagos párok! :)

2013. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/101 anonim ***** válasza:
100%

"sokkal boldogabbak vagyunk mint az átlagos párok"

Ez általánosságban nem igaz, meglepő módon a meleg párok sok esetben igen hasonló problémákkal küzdenek, mint a heterók. :)

2013. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 anonim ***** válasza:
1%
Nem akarok provokátor lenni, nem utálom a melegeket, de szerintem ti is tudjátok, hogy ez nem természetes, mert, ha az lenne, akkor nem lenne szaporulat és akkor már az Ádám és Évánál kipusztult volna az emberiség nem?
2013. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 anonim válasza:
100%

A kérdésre válaszolva: orvos szeretnék lenni.

És én is úgy tudom, hogy a melegek agya sokkal összetettebb, mindkét nem sajátosságait hordozzák. Pl.: a heteró fiúk nem igazán műveltek, a művészetet nem értékelik. Inkább a technika, a logikus gondolkodás, a tudomány ami hozzájuk illik. Míg a nők pont fordítva. Egy meleg nő/férfi kicsit ilyen kicsit olyan. :) De nem szeretnék általánosítani!

2013. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 anonim ***** válasza:
100%
Most rakom le a diplomámat, és újságíróként dolgozom. :)
2013. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 anonim ***** válasza:
100%

kedves 21%-os, a többségünknek természetes, és sokan közülünk jól tudunk boldogulni az életben az ilyen értelmes vélemények ellenére is. ;-)

Nem értem, miért gondolod, hogy ne lehetnének a melegek boldogak. Bármilyen meglepő is, de sok meleg él elég jó párkapcsolatban (Sok meg nem, vagy semmilyenben, mint a heterók), sikeres a munkájában esetleg (pont, mint a heterók) stb. Nem igazán különbözik az életem egy átlagos heteró srácétól.

2013. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 anonim ***** válasza:
100%
24-es, annyira igazad van szerintem. :) Én leszbikus vagyok, de úgy gondolkozom, mint egy férfi. Persze nőies is vagyok, de alapvetően inkább logikusan és racionálisan gondolkodom, ennek ellenére viszont érdekel nagyon sok minden. Rugalmas vagyok. A heterókra ez nem igazán jellemző. Ja és 24%-os, egyenlőre nincs barátnőm, de boldog vagyok. :) Ugyanolyan életet élek, mint a heterók. :)
2013. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/101 My Conserve ***** válasza:
100%

"Nem akarok provokátor lenni, nem utálom a melegeket, de szerintem ti is tudjátok, hogy ez nem természetes, mert, ha az lenne, akkor nem lenne szaporulat és akkor már az Ádám és Évánál kipusztult volna az emberiség nem?"


A homoszexualitás természetes. Az nem lenne természetes, hogyha mindenki homoszexuális lenne.


De ugyanúgykipusztulna az emberiség, ha mindenki apáca meg pápa lenne. Most akkor a pápaság nem természetes? Ne légy ostoba.

2013. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 anonim ***** válasza:
2%

"De ugyanúgy kipusztulna az emberiség, ha mindenki apáca meg pápa lenne. Most akkor a pápaság nem természetes? Ne légy ostoba."

Pontosan emiatt volt a reformáció. Ezért alakultak ki a protestánsok. Ott nincs ilyen :) A pápaság nem is természetes. Engem totál nem érdekel a pápa, se a téves katolikus vallás. Tehát nem vagyok ostoba.

2013. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát nem vagyok ostoba"

Azért javaslom, hogy még folytasd a tanulmányokat formális logika terén.

2013. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!