Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melegek ti mennyire vagytok...

Melegek ti mennyire vagytok tanultak? Mit dolgoztok? Hol tanultatok?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy a hozzám hasonlóan meleg emberek miket értek el az életben, mert arról mindenhol lehet olvasni, ki milyen buliba jár, de a másik oldalról sehol nem.

2013. okt. 15. 18:02
 51/101 anonim ***** válasza:
100%

21%os jártál te iskolába?!?


Amikor nem volt semmi csak egysejtűek, akkor csak osztódás volt, az is egyfajta homoszexualitás. habár igaz, az inkább aszexualitás.

2013. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem tudlak meggyőzni ész érvekkel:D

A tudomány racionális dolgokat,megfigyeléseken,kísérleteken alapszik.Mit hiszel el,ha a tudományt nem?:D

Azért ez durva:D

Akkor szerinted egyszer csak megjelent az ember,és ott úszkáltak mellettük az egysejtűek és a majmok meg banánt ettek és mondták mutogatták az embernek "Né má ott egy egysejtű/"?:D

Vagy hogy képzeled te az élet kialakulását?:D

2013. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy neked egy emberöltőnyi élettel nehéz elképzelned az evolúciót,de az nem pár évtized alatt látszik meg!:D

Az a baj,hogy sok tudomány még gyerekcipőben van,illetve még csak 1-2 száz éve kezdtek foglalkozni komolyabban az élet dolgaival,ez az idő még nagyon rövid volt mindennek a megismeréséhez.Nekem még mai szemmel is lenyűgöző,hogy pl létezik orvostudomány,stb...

De szívesen élnék pár 100 évvel később,hogy lássam hová fejlődnek a dolgok.

Nem elképzelhetetlen,hogy lesz mondjuk az embernél fejlettebb élőlény is,aki mondjuk már tudni fogja,hogy van-e valami a halál után,mert olyan fejlett érzékekkel fog rendelkezni.

2013. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:

De ehhez nem pár 100 év kell,hanem jóval több:)

Bár az is lehet,hogy az evolúció a tudomány fejlődésével gyorsul,lehet ez is hatással van rá,kitudja.

2013. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ha durva voltam. :D

Nem akarok vallásosságba, vagy jobban mondva keresztény hitbe nagyon belemenni, de látszik az egészen világon, hogy az egész egy teremtés. Nem tudom pontosan, hogy az egysejtű, vagy az ember lett teremtve előbb, de logikusabb, hogy az egysejtű, és a tudomány is ezt vallja, annyi különbséggel, hogy a tudomány egymásból való átmenetet vall valami alapján.

Részben igaz, hogy a tudomány kísérleteken alapszik. Pl a fizikában a dinamika alapegyenlete F=m*a egy bizonyított tény, amit kísérletekkel bizonyítottak. DE ott van az almaecet, aminek baktérium ölő hatása van, meg leszedi a vesekövet is. Ez is bizonyított, hiszen emberek gyógyultak meg tőle. DE az viszont fantázia pl, hogy a tyrexből cinege lett, vagyis madár. Nincsenek átmenetek, ezért csak egy ostoba elmélet, ami alaptalan, hogy néhány radikális dinoszaurusz madár akart lenni. Nem tudom, hogyan mi okból lett tolla, ha hosszú folyamat, valószínűleg már meghalt mire szárnya lett meg tolla. El fogunk jutni mi magyarok is, hogy elvetik az evolúciót, mert Amerikába kb. 2 évvel ezelőtt elvetették.

DE akkor miért van a sok csoda?

Valaki Istenhez imádkozik és halálos betegségből hirtelen meggyógyul, vagy egy tanár aki eddig utálta egyik alkalomról a másikra megváltozik és kedveli.

Miért van a jó? Aki pl. eddig részeges, drogos, züllött ember volt és Istenhez tért és megváltozott az élete pozitív irányba, és természetesen abbahagyta a züllést is. Vagy olyanok, akik eddig utálták egymást, de megtértek és ezután már szerették egymást.

Miért van a rossz?

Pl. a szemmel verés, átok, jóslás, babonaság és a sok gonoszság pl valaki hirtelen bekattan és sok ártatlan óvodást megöl.

Evolúció során alakultak ezek is ki?

Nem mondhatom magam jónak, mert csak Jézus Krisztus tehet jóvá. Sajnos nálam még ez nem következett be, de szeretném, és tudom, hogy ez sikerülni fog általa, mert vannak emberek, ha még kevesen is, de megtapasztalták ezt, és nekik megváltozott az életük jó irányba.

Biblia a legelterjedtebb könyv, úgy tervezik, hogy kb.2025-ig a világ minden nyelvére lefordítják. Nagyon sokszor el akarták pusztítani, írtak ellene pl fajok eredete, Voltaire írásai stb. Mégsem sikerült. Pedig a Biblia már nagyon régi.

Hogy mi van a halál után? Ha oda kerülsz el fogod vetni az evolúciót, mert rájössz, hogy igaz a Biblia és van Isten (jó)és Sátán (roszz). Ami nem Istentől van az a Sátántól van. Tudom, hogy viccesnek hangzik, meg baromságnak, de nézz szét és meglátod. Ehhez nem kell fantázia, csak megfigyelés és tapasztalat.

Van egy mondás, ami nagyon igaz, hogy a süllyedő hajón vagy zuhanó repülőn nincs ateista. Képzeld bele magad :)

2013. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 anonim ***** válasza:
44-es válaszolónak meg üzenem, hogy kíváncsi vagyok, hogy akkor is valláskárosultat írna, ha ott lenne a halálnál.
2013. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 anonim ***** válasza:
95%
51-es kommentre csak azt válaszolom, hogy jártam iskolába, csak én szelektálok és nem veszek be minden kitalációt. Fizika szakos tanárnak készülök, és nem kell megijedni, hogy hittant fogok tartani az óráim helyett, de azért, rá fogok világítani a diákoknak az igazságra, és arra, hogy szelektáljanak a tudományba.
2013. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 anonim ***** válasza:

Hahó, én pl. hiszek a jó Istenben. meleg vagyok és attól még van hitem stb.


A csillagkapuban is foglalkoznak Istenekkel, a létező isten is csak egy magasabb szinten létező lény de inkább itt ez a videó, nagyon illik ehhez a "vitához":

http://www.youtube.com/watch?v=3y2v5NC3SA4

2013. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
58-as most mire gondolsz, hogy az Isten is az evolúció terméke?
2013. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
Egy evolúciós folyamat, hogy lehetne ennyire okos, hogy ilyent ki tud alakítani?
2013. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!