Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melegek ti mennyire vagytok...

Melegek ti mennyire vagytok tanultak? Mit dolgoztok? Hol tanultatok?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy a hozzám hasonlóan meleg emberek miket értek el az életben, mert arról mindenhol lehet olvasni, ki milyen buliba jár, de a másik oldalról sehol nem.

2013. okt. 15. 18:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:

Lehet itt kezdeni az olvasást:

[link]

2013. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig a melegség kialakulására nem kaptam választ"

Egyrészt válaszoltam, másrészt ha érdekel, miért nem olvasol utána? Az evolúcióról is csak a neten elég hatalmas irodalom elérhető, ha érdekel a téma, miért nem jársz utána magad? Azt várod, hogy én 20 sorban bebizonyítsam neked azt, amit rengeteg tudós, kutató, biológus, kémikus hosszas évtizedek munkájával bizonyított be? Olvasd el magad a kutatásaik eredményét, van elég információ róla.

2013. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 anonim ***** válasza:
3%
Ne gyere nekem ilyen ostoba tudósokkal. Sokáig azt hittem, hogy a tudósok sokat tudnak, okosak, de mióta egyetemre járok ez megdőlt. Legtöbb tanár elme bomlott és rosszindulatú. A tudósok kutatásuk mellett igencsak fantáziálnak, kivéve a fizikusokat, akik bizonyítják elméleteik többségét, de azok többsége keresztény is.
2013. nov. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most, hogy valláskárosult 22%-os barátunkkal befejeztük a méltatlan vitát (-ugye?), térjünk vissza az eredeti kérdésre.


Én gimnáziumba jártam, az ELTE matematika-fizika szakra jelentkeztem, de nem vettek fel, mert történelemből megbuktattak érettségin. Ezután elkezdtem egy szakmunkás iskolát (elektronika) amit lustaság miatt nem fejeztem be. Ezután biztonsági őr voltam, majd vezető munkatárs (sofőr)lettem. Utána egy számítástechnikai kereskedő cég igazgatói pozíciója jött, majd visszavonultam, azóta saját telekom cégemet vezetem és hobbiból melegekkel kapcsolatos társadalmi munkát végzek.

2013. nov. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:
100%

Én biológus vagyok:D

Még,hogy nincs evolúció?:D

Te ennyire buta vagy?

Mi az,hogy mutass egy átmenetet?

Az egész állatvilág,rendszertan azt mutatja be,hogy milyen kategóriák vannak fejletlenebbtől a fejlettebbig.

Amúgy az ember és a csimpánz DNS-e 98%ban megegyezik.


A homoszexualitás ősibb,mint a heteroszexualitás,csak a heteroszexualitás sikeresebb volt a szaporodás szempontjából,ezért maradt fennt ez nagy %ban,de a természet vmiért kódolt egy állandó homoszexualitást is,ami minden fajnál állandó.

A tudósok szerint a homoszexulaitás evolúciósan előnyös tulajdonság,a túlszaporodást csökkenti és növeli a populáció minőségét,magyarul,azzal,hogy nem minden egyednek születnek utódai azzal jobb lesz a minőség.

Akinek nem születik gyermeke,az tud esetlegesen foglalkozni egy másik egyed,esetleg testvére utódaival,ha a szülő életképtelen,beteg vagy nem képes utódgondozásra.

Olyan testvéreknél,ahol van nekik is saját gyerekük ott kisebb lesz ez az elkötelezettség,mert nekik is van sajátjuk,azzal foglalkoznak elsősorban.

Érted?

Ha minden ember heteró lenne,akkor többen lennénk és nagyobb lenne a halálozási arány,csökkene az életképes egyedek száma.....


Erre mindig a vérsejtek típusait szoktam felhozni.

Vannak a vörösvérsejtek,akik kb 5 millióan vannak 1 cm3 vérben,míg a fehérvérsejtek kb 7 ezren.

De mindkettőnek megvan a maga szerepe,fontossága.

Bár az emberek között nincs ilyen nagy eltérési arány,kutatások szerint 10% körüli lehet a homoszexuálisok aránya.A lényeg,hogy attól,mert valamiből kevesebb van,az nem azt jelenti,hogy az hasztalan.

2013. nov. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:
100%
Összehasonlítva a vallás egy üzlet,a evolúció pedig természetes dolog,tudományos kutatásokkal alátámasztva.
2013. nov. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim ***** válasza:

Amúgy,ha tanultál volna genetikát tudnád,hogy egy bizonyos tulajdonságot nem egyfajta gén határoz meg az emberben,mivel a végtelen tulajdonsáokhoz mérve nincs elég gén,ezért ezeket kombinációk alalkítják ki.

Már felfedeztek egy olyan génszakaszt,aminek részben szerepe van a szexuális oreintáció kialakításában,de az embrionális fejlődés során fellépő hatásoknak is nagy jelentőséget tulajdonítanak.

Tehát ez a tulajdonság már a születés előtt nagyrészt meghatározott.

Egyes kutatások hasonlóságokat mutattak a heteroszexuális nők és a homoszexuális férfiak agyféltekei között,illetve a heteroszexuális férfiak és homoszexuális nők agya között.

Amúgy a szexuális érdeklődés már 10 éves kor körül megkezdődik és a melegek nagyrésze már ilyenkor tapasztalt vonzalmat a saját neme iránt,olyankor mikor még a társadalmi hatások nem olyan erősen érzékelhetőek,tehát a neveléshez semmi köze nincs ennek a tulajdonságnak.

A nevelésnek annyi köze van mindehhez,hogy az ember,gyerek,hogya viszonyul a saját szexualitásához,mit lát kívülről,mennyire fogadják el ezt.Ezért nő fel sok meleg szorongásban,mert nem lát mintát kivülről,illetve elutasítóak velük.

2013. nov. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 anonim ***** válasza:
61%

Elhiszem, hogy a DNSünk 98%-a egyezik a majmokéval, és igazad is van mindenben. DE attól még nem fejlődtünk ki a majmokból és más állatok sem egymásból. Miért van az, hogy egyes majmok nem fejlődtek emberré? Egyes majmok azt gondolták, hogy mi jó leszünk majomnak is, nem fejlődünk tovább? Annyi átmenetnek kellene lennie, ami mutatja a folyamatos fejlődést. Minden állatnak vannak védekezései és speciális táplálékai. Ezt is saját maga alakította ki? A kobra kitalálta, hogy ő méregzsákot fejleszt magának? Ha ez így van, elég okos, hogy ezt saját maga megoldotta. Én meg képzeld még egy kezet növesztek magamnak, mert rávitt a szükség.

DE igen, igaz az evolúció, tapasztaltam, mert a lovam teherautóvá kezd alakulni. Majd megmutatom oké?

2013. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/101 anonim ***** válasza:
61%
Na jó azt nem hiszem el, hogy a homoszexualitás előbb volt. Ez logikátlan, és tuti, hogy nem bizonyított. Honnét tudnák bizonyítani? Sehogy. A tudomány fantáziába megy át és tudni kell, hogy hol határ. Nem kell minden ostobaságot elhinni. Ezért van, hogy sok professzor kicsit dilis.
2013. nov. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 anonim ***** válasza:
61%
Abban is igazad van tényleg elég régóta a vallás egy üzlet, de ennek nem így kéne, hogy legyen. Nem erről szól a Biblia.
2013. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!